Trwa ładowanie...

Premiera PC Beyond: Two Souls. Filmowy thriller z Ellen Page i Willemem Dafoe

Exclusive z PlayStation w końcu trafia na PC. To kolejna już gra Quantic Dream, po "Heavy Rain", która doczekała się pecetowej wersji. "Beyond: Two Souls" ("Beyond: Dwie dusze") dostępne jest na Epic Games Store w niezłej cenie - 69 zł.
Share
Premiera PC Beyond: Two Souls. Filmowy thriller z Ellen Page i Willemem Dafoe
Źródło: Materiały prasowe
d2q9k0r

Psychologiczny thriller zabierze nas w podróż po całym świecie, abyśmy poznali niezwykłe życie Jodie Holmes. Jodie od urodzenia odczuwa połączenie z tajemniczą istotą o niesamowitych mocach. Nasze działania zadecydują o losie bohaterki, staniemy przed wieloma dylematami i niebezpieczeństwami na drodze do odkrycia prawdy o tym, kim jest Jodie. W główne postaci wcielają się gwiazdy Hollywood - Ellen Page i Willem Dafoe.

- Chciałem stworzyć podróż w życie postaci, poznanie Jodie Holmes od dzieciństwa aż po dorosłość. Poprzez różne momenty jej życia, chciałem pokazać, jak to, czego doświadczamy, czyni nas tym, kim jesteśmy. - mówi David Cage, scenarzysta i reżyser gry, szef Quantic Dreams. - To opowieść o akceptacji samego siebie, o tożsamości, o śmierci i tym, co jest po drugiej stronie. Ellen Page i Willem Dafoe stworzyli niesamowicie intensywne i poruszające kreacje aktorskie, dzięki czemu podróż Jodie Holmes to doświadczenie, które może zostać z graczem na dłużej - dodaje Cage.

- Po udanej premierze wersji Heavy Rain na PC w Epic Games Store w czerwcu 2019, jesteśmy podekscytowani wydaniem "Beyond: Two Souls" na komputery - powiedział Guillaume de Fondaumière, współzarządzający studiem Quantic Dream.

d2q9k0r

Wersja PC kosztuje 69 zł i została porządnie wzbogacona. W cenie otrzymamy DLC "Advanced Experiments", zoptymalizowaną oprawą wizualną z rozdzielczością 4K, kompatybilność panoramiczną 21:9 i odświeżanie 60 klatek na sekundę. Historia Jodie może być odtwarzana w kolejności kinowej lub chronologicznej, a gracze mogą dzielić się doświadczeniami z przyjaciółmi w trybie kooperacji lokalnej.

d2q9k0r

Podziel się opinią

Share
d2q9k0r
d2q9k0r
Więcej tematów