Trwa ładowanie...

Powstańczy czołg Pantera "Pudel" już dostępny w "World of Tanks"

Do "World of Tanks", darmowej sieciowej gry bitewnej, dołącza polski czołg. To Pantera nazwana "Pudel", przejęta od Niemców przez uczestników Powstania Warszawskiego.

Powstańczy czołg Pantera "Pudel" już dostępny w "World of Tanks"Źródło: Wargaming.net
d2xhipp
d2xhipp

Do tej pory w "World of Tanks" mogliśmy grać czołgami amerykańskim, radzieckimi, niemieckimi, a nawet czechosłowackimi i szwedzkimi. Był również słynny "Rudy 102", ale włączono go w poczet linii maszyn ZSRR. W środę, 2 sierpnia, do kilkudziesięciu tanków dołącza także pierwszy polski - to powstańcza Pantera "Pudel".

Pełną specyfikację gracze mogą zobaczyć pod tym adresem. "Pudel" ma rozpocząć całą linię polskich czołgów, za jakiś czas pojawią się także inne. Pozwolą one grać czołgistom na różnym stopniu zaawansowania.

Jednostka jest dostępna od 2 sierpnia, a premiera wypada dokładnie w 73. rocznicę zdobycia czołgu przez Powstańców Warszawskich. Pojazd brał udział w licznych operacjach w sierpniu 1944 i wydatnie wspomógł walczących w stawianiu oporu wrogowi. Jak piszą sami twórcy gry, przywiązali dużą wagę do detali historycznego malowania kadłuba i elementów charakterystycznych.

Wargaming.net
Źródło: Wargaming.net

Zagraj za darmo w "World of Tanks" pod adresem centralagier.wp.pl/World-of-Tanks.

d2xhipp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xhipp
Więcej tematów