Ponad 700 aut do wyboru w nadchodzącej grze "Forza Motorsport 7"

Jesienią szykuje się święto dla fanów wirtualnych wyścigów. W nowej części "Forza Motorsport", jednej z wiodących serii gier rajdowych, dostaniemy gigantyczną pulę pojazdów oraz fantastyczną oprawę graficzną. Zobaczcie sami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ponad 700 aut do wyboru w nadchodzącej grze "Forza Motorsport 7"
(Turn 10 Studios)

"Forza Motorsport 7" to jedna z flagowych gier nadchodzącego Xboksa One X, choć zagramy w nią także na PC z Windowsem 10. Zobaczymy wyścigi w 4K z HDR oraz w 60 klatkach na sekundę.

Wrażenie robią nie tylko liczby, ale też inne techniczne zagadnienie. To system dynamicznej zmiany pogody. Jasne niebo, pełne słońce albo urocze zachody są piękne. Ale zabawa zaczyna się dopiero, gdy zrywa się wichura i ulewa. Wtedy prowadzenie pojazdu stanie się faktycznym wyzwaniem.

Turn 10 Studios
Podziel się

Ci, którzy od warunków atmosferycznych wolą podziwiać karoserie i moc pojazdów, też będą zadowoleni. Wśród obłędnej liczby 700 aut znajdzie się tyle wyścigowych Porsche, Ferrari i Lamborghini, ile nie było jeszcze w żadnej innej "wyścigówce". Microsoft, wydawca gry, sprawił także inną radość fanom motoryzacji. Na pokazie gry podczas targów E3 zaprezentował na scenie premierowo nowe Porsche 911 GT2 RS.

Premiera gry "Forza Motorsport 7" 3 października na Xbox One i PC. Posiadacze Ultimate Edition będą mogli wcisnąć gaz do dechy kilka dni wcześniej, 29 września.

Turn 10 Studios
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.