WP

Polski sklep GOG.com obchodzi 10. urodziny

GOG.com to dziś jeden z największych cyfrowych sklepów z grami - i realna konkurencja dla Steam. Serwis obchodzi 10. urodziny, a z tej okazji twórcy wypuścili kilka ciekawych promocji. I szykują darmowy prezent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
10 lat GOG.com
10 lat GOG.com (gog.com)
WP

GOG.com na początku był sklepem ze starymi grami. Polski pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę - w końcu dało się odpalać klasyczne, kultowe produkcje na nowych komputerach. I można było je pobierać w cyfrowej formie, co było zbawienne dla tych, którzy pozbyli się swojej płytowej kolekcji gier. A to wszystko bez DRM, czyli uciążliwych zabezpieczeń antypirackich.

Z czasem jednak GOG.com zaczął otwierać się na nowsze gry. Najpierw produkcje niezależne, a potem już duże, wysokobudżetowe. Dziś w ofercie sklepu znajdziemy m.in. "Wiedźmina 3" - co nie dziwi, bo GOG.com to przecież rodzina CD Projekt RED - "Hellblade: Senua's Sacrifice" czy mające wkrótce swoją premierę "Darksiders III". A oprócz tego rzeszę nagradzanych produkcji niezależnych.

GOG.com swoje okrągłe dziesiąte urodziny świętuje… rozdawaniem gier. I to sami użytkownicy wybiorą w głosowaniu, która produkcja ma zostać udostępniona za darmo. Trójka nominowanych to: "Firewatch", "Shadow Warrior 2" i "SUPERHOT". Od 4. października wygrany będzie dostępny do pobrania przez 48 godzin.

WP

Oprócz tego GOG.com przygotował specjalne promocje. Dostępne są pakiety:

• Kolekcja Nieśmiertelne klasyki to legendarny Theme Hospital, Dungeon Keeper 2, System Shock 2 oraz Another World za jedyne 18 zł.
• Za 35 zł mamy kolekcję Im starsze, tym lepsze, zawierającą takie hity jak Owlboy, Homeworld Remastered i Dragon Age: Origins.
Współczesne klasyki, czyli pakiet za 89 zł, w ramach którego otrzymasz Kingdom Come: Deliverance, Battle Chasers i Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Do tego GOG.com obniża ceny wielu innych gier - można liczyć na rabaty do 80 proc.

WP

Sprawdź, czy masz w sobie gracza!

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP