Trwa ładowanie...
d4be921

Pokemon Masters - pobija kolejny rekord. Ponad 10 mln pobrań w 4 dni

"Pokemon Master" to nowa gra mobilna od DeNA, która miała swoją premierę 1 września i od tego czasu znajduje się na 1 miejscu darmowych aplikacji w App Store w aż 27 krajach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokemon Masters - pobija kolejny rekord
Pokemon Masters - pobija kolejny rekord (Materiały prasowe)
d4be921

Fenomen gier o Pokemonach jest znany na całym świecie. "Pokemon Go" cieszy się nieustającą popularnością i ma na swoim koncie ponad miliard pobrań. "Pokemon Master" wyrasta jednak na silną konkurencję. W zaledwie 4 dni po premierze, gra ma na swoim koncie ponad 10 mln pobrań, czym twórcy pochwalili się na Twitterze.

To lepszy wynik niż osiągnęło "Pokemon Go" w tym samym okresie od premiery. Jednak warto zauważyć, że "Pokemon Go" na starcie było dostępne w USA, Australii i Nowej Zelandii, podczas gdy "Pokemon Master" dostępne jest we wszystkich krajach.

d4be921

Gracze mogą teraz rozgrywać pierwsze z wydarzeń fabularnych, które mają się regularnie pojawiać w "Pokemon Master". Pierwszy rozdział historii nosi tytuł "Reach for the Top" i potrwa do 29 września.

Zobacz też: Top 10 pudełkowych gier na konsolę Nintendo Switch

Gra "Pokemon Masters" rozgrywa się w regionie wyspowym Pasio, gdzie sławni trenerzy Pokemon i ich partner Pokemon zebrali się na turnieju Ligi Mistrzów Pokemon. W grze nie łapiemy własnych Pokemonów, a zamiast tego rekrutujemy trenerów, którzy pomagają nam w walce.

d4be921

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d4be921

d4be921
d4be921