Trwa ładowanie...

Pokaz Cyberpunka 2077 przełożony. Jest nowa data

Studio CD Projekt RED zamieściło na Twitterze wpis informujący o przełożeniu imprezy Night City Wire, czyli wydarzenia poświęconego grze Cyberpunk 2077.

Pokaz Cyberpunka 2077 przełożony. Jest nowa dataŹródło: Materiały prasowe, CD Projekt Red
d40np8s
d40np8s

Impreza odbędzie się 5 czerwca, czyli dwa tygodnie później względem oryginalnych planów. Za przyczynę przełożenia twórcy podali fakt, że "dzieją się teraz dużo ważniejsze dyskusje i chcą, żeby były one usłyszane". Mowa tutaj oczywiście o protestach w Stanach Zjednoczonych. Komunikat kończył się podkreśleniem, że firma "całym sercem opowiada się przeciwko rasizmowi, nietolerancji i przemocy".

CD Projekt Red nie jest jedyną gamingową firmą, która zdecydowała się na ruch solidarności z protestującymi. Podobnie postąpiła m.in. Bethesda (twórcy serii The Elder Scrolls), Riot Games (League of Legends, Valorant), czy Naught Dog (The Last of Us, Uncharted).

To kolejne już przeniesienie ważnego elementu promocji gry – wcześniej twórcy chcieli zaprezentować materiały na targach E3, ale te odwołano z powodu pandemii.

Night City Wire będzie imprezą, która rozpocznie na dobre promocję Cyberpunka 2077 i na której najprawdopodobniej zobaczymy nowy gameplay gry. Premierę nowej produkcji tworców Wiedźmina przewidziano na 17 września bieżącego roku.

d40np8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40np8s
Więcej tematów