Trwa ładowanie...
d2ellzc

Plotki: "Halo Infinite" ma być najdroższą grą w historii

Po latach Microsoft powraca do marki, która niegdyś zagwarantowała sukces konsoli Xbox. Mowa oczywiście "Halo". W nowo powstającej odsłonie przygód Master Chiefa mam zobaczyć efekt wyłożenia największego w historii branży budżetu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Plotki: "Halo Infinite" ma być najdroższą grą w historii
(Materiały prasowe)
d2ellzc

Trzeba przyznać, że Microsoft robi co może, by powrót do serii pierwszoosobowych strzelanek był jak najbardziej udany. Według różnych źródeł produkcja "Halo Infinite" będzie kosztować 500 milionów dolarów. I to samej produkcji. Jeśli doliczymy do tego koszty marketingowe – reklamę, promocję i kampanie medialną – kwota może jeszcze wzrosnąć. I to znacznie.

Jeśli wyliczenia się potwierdzą, "Halo Infinite" będzie najdroższą wyprodukowaną grą w historii. Zdeklasuje ona "Wiedźmina 3", "Red Dead Redemption 2" czy "GTA V", które uchodzą za jedne z najdroższych produkcji.

O samym "Halo Infinite" niestety nie wiadomo za wiele. Na targach E3 w 2018 pokazano trailer, który zapowiadał powstanie gry. Wiadomo również, że produkcja ma być miękkim rebootem serii. Odpowiedzialne za grę studio 343 Industries chce przygotować tytuł, który przyciągnie nie tylko weteranów serii, ale całkiem nowych graczy, którzy nie mieli okazji zagrać we wcześniejsze odsłony.

d2ellzc

Data premiery również nie jest znana. Wiadomo jednak, że "Halo Infinite" trafi nie tylko na konsole Xbox One, ale również na komputery osobiste z systemem Windows 10.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2ellzc

d2ellzc
d2ellzc