Trwa ładowanie...
dwapdun

PlayStation: Już nie tylko przypuszczenia, wyciekło zdjęcie PS5 Devkit

Szkice i wizualizacje na podstawie patentów Sony okazały się trafne. Faktycznie PS5 Devkit ma duży otwór upodabniając się tym samym do litery V. Wyciekło zdjęcie przedstawiające PS5 w wersji Devkit.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PS5. Wyciek zdjęcia devkitu
PS5. Wyciek zdjęcia devkitu (Materiały prasowe)
dwapdun

Fotografia ujrzała światło dzienne dzięki ZoneOfTech. Pewne cechy wizualne mogą podpowiedzieć nam co nieco o specyfikacji. Jak podaje gamesradar, okrągły element po prawo może być kamerą, która ma być nową ciekawą funkcją PS5 i umożliwiać streamowanie rozgrywki z naszym podglądem od razu na samej konsoli.

PS5, czyli V

Napisy „system” i „network” kojarzą się ze specjalnymi edycjami PlayStation, które dostają studia zajmujące się grami czy czasem dziennikarze. Oba porty dają dostęp do funkcji przydatnych programistom czy przedpremierowego jeszcze nieoficjalnego oprogramowania.

Po prawo sporo dzieje się z portami. Jest naprawdę dużo niebieskich (zapewne 3.2 Gen 1 czy 3.2 Gen 2) portów USB. Sam kształt V może też nawiązywać do nazwy PlayStation 5, czyli po modyfikacji na zapis liczb rzymskich PlayStation V. To jednak tylko domysły. Poza tym wersje devkitowe różnią się (nie raz całkowicie) od konsumenckich konsol. Choć pewnego autentyzmu zdjęciu dodaje usytuowane po lewo "prototype 1 not for sale".

dwapdun

Podziel się opinią

Share

dwapdun

dwapdun