Trwa ładowanie...

PlayStation i ostatnia dekada z tobą w roli głównej. Sprawdź dzięki statystykom truetrophies

Możesz zobaczyć już nie tylko swoje statystyki z ostatniego roku na PlayStation. Dzięki serwisowi truetrophies nieco podobne zestawienie otrzymamy dla całej ostatniej dekady swojej osobistej zabawy z PlayStation.

PlayStation i ostatnia dekada z tobą w roli głównej. Sprawdź dzięki statystykom truetrophiesŹródło: Materiały prasowe
d1ceujo
d1ceujo

I to od razu na PS3, PS4 i PS Vita, a nie tylko z jednej konsoli. Wystarczy wejść na truetrophies.com/decade i powiązać swoje konto z systemu PlayStation Network. Mechanizm nie zadziała, jeśli nie mamy włączonego publicznego widoku trofeów z gier na platformach Sony. Jeśli zmienialiście ustawienia prywatności, a chętnie sprawdzicie, co się działo u was przez ostatnie 10 lat, może was czekać niemiła niespodzianka.

truetrophies
Źródło: truetrophies

Coś podobnego ogłaszała niedawno sama firma z Japonii. Sony przygotowało statystyki z 2019 roku dla każdego zainteresowanego (również z PS4, PS3 i PS Vita). Choć informacje po wejściu i zalogowaniu się na specjalnie do tego przeznaczoną oficjalna stronę Sony były (oczywiście poza podsumowaniem roku a nie całych 10 lat) nieco inne.

Nasze osiągnięcia na PlayStation w ostatniej dekadzie

W tych od truetrophies sprawdzimy m.in. nasze zdobyte trofea, najpopularniejsze platformy, najbardziej ekskluzywne zdobyte przez nas trofea, miesiące, w których najwięcej graliśmy, czy ogólną liczbę odpalonych gier. Infografika dla naszych wyczynów w growej strukturze PlayStation jest całkiem rozbudowana. Są w niej wykresy kołowe, zestawienia kalendarzowe, listy, dane procentowe…

To po prostu bardzo dobrze przygotowany projekt. Jeśli jesteście graczami bawiącymi się na urządzeniach Sony, to warto sprawdzić, co przyniosły wam ostatnie lata - od początku 2010 do końca 2019. Cześć z informacji powtarza się w tymi rocznymi, które mogliśmy zobaczyć przy okazji oficjalnego projektu PlayStation, choć odnoszą się do całej dekady, a nie tylko ostatniego roku.

d1ceujo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ceujo
Więcej tematów