Trwa ładowanie...
d3hgzpp

PlayStation 5 - premiera konsoli nowej generacji w 2020 roku?

To świetna wiadomość dla wszystkich fanów konsoli. W sieci pojawiły się przecieki dotyczące daty zapowiedzi PlayStation 5. Według nieoficjalnych informacji firma Sony zaplanowała prezentację na 12 lutego 2020 roku. To właśnie wtedy odbędzie się wydarzenie PlayStation Meeting
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świat graczy czeka na nową wersję PlayStation
Świat graczy czeka na nową wersję PlayStation (flickr.com, Fot: Farley Santos)
d3hgzpp

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o planowanej na luty przyszłego roku prezentacji konsoli nowej generacji - PlayStation 5. Źródłem przecieku jest mail od Sony, który firma wysłała swoim partnerom marketingowym. Dowiadujemy się z niego, że zapowiedź konsoli PS5 odbędzie się podczas przyszłorocznego wydarzenia PlayStation Meeting.

PlayStation 5 na PlayStation Meeting 2020

Pierwsze oficjalne informacje odnośnie nowej konsoli pojawiły się wiosną tego roku. Chociaż nadal nie jest znana data premiery, w sieci pojawiły się informacje o terminie, w którym możemy poznać najbardziej interesujące szczegóły.

Zaproszenia na imprezę PlayStation Meeting wysłano do znanych partnerów. Do najpopularniejszych z nich należą Ubisoft, Electronic Arts i Activision. Podczas wydarzenia najprowdopodbniej poznamy dokładną cenę sprzętu oraz jego specyfikację. Czego możemy spodziewać się po PlayStation 5 pisaliśmy w tym artykule.

d3hgzpp

Na przyszłorocznej imprezie Sony ma zaprezentować również nowe gogle PlayStation VR 2. Ponadto spora część wydarzenia ma zostać poświęcona nowej produkcji od studia Sucker Punch, czyli Ghost of Tsushima.

Premiera najnowszej konsoli od Sony może odbyć się pod koniec 2020 roku. Warto zaznaczyć, że powyższe informacje pochodzą z nieoficjalnych źródeł. Jeśli jednak okażą się prawdziwe, w przyszłym roku wszystkich fanów PlayStation czeka wielkie wydarzenie.

d3hgzpp

Podziel się opinią

Share

d3hgzpp

d3hgzpp
Więcej tematów