Trwa ładowanie...
d193n8x

PlayStation 5 na pierwszym zdjęciu. Taka konsola na pewno nie trafi w nasze ręce

Devkit PS5 pojawił się na pierwszym zdjęciu, które wyciekło do sieci. Wygląda dokładnie tak, jak na prezentowanych renderach, ale możemy być pewni, że wersja, która trafi do graczy na pewno nie będzie tak wyglądać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Devkit PS5 wygląda dokładnie tak, jak prezentował się na wczesnych renderach
Devkit PS5 wygląda dokładnie tak, jak prezentował się na wczesnych renderach (Materiały prasowe)
d193n8x

Po ujawnieniu rysunków i renderów z wyglądem nowego PlayStation 5, wielu graczy było bardzo niezadowolonych, ale szybko okazało się, że jest to wersja deweloperska konsoli. Jak prezentuje się devkit PS5 możemy zobaczyć na zdjęciu, które jeden z użytkowników umieścił na Twitterze:

Na zdjęciu widać, że devkit PS5 wygląda dokładnie tak, jak na wcześniej ujawnionych planach. Konsola została wyposażona w wyświetlacz, który z pewnością znacznie ułatwia deweloperom pracę nad grą. Możemy również zobaczyć, że do konsoli są podłączone dwa pady, które przypominają te do PS4, co może potwierdzać informacje, które wyciekły wcześniej. Kontroler PlayStation 5 nie będzie się prawdopodobnie bardzo różnić od tego, który znamy z PS4.

d193n8x

Jedno jest jednak pewne - konsola o podobnym wyglądzie nie trafi w ręce graczy. W tle na zdjęciu widać również devkit PS4 i PS4 Pro - różnicę wyglądu pomiędzy tym, co znamy ze sklepów a wersją konsoli dla deweloperów widać na pierwszy rzut oka. To dobra wiadomość, biorąc pod uwagę, jak nieciekawie devkit PS5 prezentowałby się w mieszkaniu.

Zobacz też: 10 najlepszych gier, w które zagrasz tylko na PS4

Sony również jest świadome tego, że konsola, która trafi do sprzedaży musi nie tylko oferować dobrą jakość i wydajność, ale również odpowiednio się prezentować. Japoński gigant może być więc niezadowolony, że na rok przed premierą konsoli, zdjęcie devkitu wyciekło do sieci. Może to mieć negatywny wpływ na odbiór konsoli przez przyszłych kupujących i stwarzać mylne wrażenie, co do ostatecznego wyglądu konsoli, która trafi na rynek.

d193n8x
d193n8x

Podziel się opinią

Share
d193n8x
d193n8x
Więcej tematów