Trwa ładowanie...
d2e5l5l

Plague Inc. z nowym trybem - uratuj świat przed epidemią. Twórcy przekazują datek na walkę z koronawirusem

Popularne ostatnio Plague Inc. polega na rozgrywce jako wirus lub inny patogen, w której musimy wyniszczyć ludzkość. Wkrótce ukaże się nowy tryb, gdzie gracze będą mogli uratować świat. Twórcy dołożyli do tego realną cegiełkę ofiarując datek na rzecz walki z koronawirusem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Plague Inc. zdjęty z chińskiego App Store. Miałby zawierać nielegalne w Chinach treści
Plague Inc. zdjęty z chińskiego App Store. Miałby zawierać nielegalne w Chinach treści (Youtube.com, Fot: Ndemic Creations)
d2e5l5l

Studio Ndemic Creations poinformowało, że dołoży swoje wsparcie do walki przeciwko epidemii koronawirusa. Firma przekaże aż 250 tysięcy dolarów WHO i CEPI. Jak powiedział James Vaughan z Ndemic Creation - "Jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć bardzo ważną pracę wykonywaną przez WHO i CEPI, które pracują nad znalezieniem szczepionki na COVID-19."

To znaczące wsparcie, które miejmy nadzieję ułatwi projekty wymienianych organizacji, które walczą z koronawirusem z Wuhan. Co ciekawe, jako gracze będziemy mogli zrobić coś podobnego już wkrótce jako część gameplayu. Ndemic Creations zapowiedziało dodanie kolejnego trybu do Plague Inc.

d2e5l5l

Walcz z wirusem w Plague Inc.

"Aranżując nasze datki z WHO i CEPI, wielokrotnie pytano nas, czy możemy stworzyć grę, która pozwoli graczowi powstrzymać wybuch epidemii. Dlatego oprócz zapewniania wsparcia finansowego przyspieszamy prace nad nowym trybem gry Plague Inc., który pozwala graczom uratować świat przed śmiertelną epidemią."

Tryb powstaje we współudziale z WHO, Global Outbreak Alert and Response Network i innymi organizacjami. Rozgrywka będzie polegała na zrównoważonym zarządzaniu opieką zdrowotną i środkami zapobiegania rozprzestrzenia się epidemii. Będzie można ustalać warunki kwarantanny, zamykania usług publicznych i innych działań.

d2e5l5l

Podziel się opinią

Share

d2e5l5l

d2e5l5l