Pierwsze urodziny "Fortnite". Znamy urodzinowe atrakcje

Jeszcze do niedawna, nikt o nim nie słyszał, a już obchodzi rok działalności. Jedna z najpopularniejszych gier sieciowych, "Fortnite" obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji twórca, Epic Entertainment, przygotował kilka niespodzianek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Epic ma się z czego cieszyć - "Fortnite" to megahit
Epic ma się z czego cieszyć - "Fortnite" to megahit (Materiały prasowe)
WP

Przede wszystkim powraca popularny wśród graczy tryb Placu Zabaw. Najpierw pojawił się w czerwcu, ale musiał zostać wyłączony z powodu wadliwego systemu dobierania graczy. Teraz znowu jest dostępny, po usprawnieniu przez dewelopera. Dodatkowo na graczy czekają takie atrakcje, jak nową broń - kompaktowy pistolet maszynowy, nowa mapa w trybie Ratowanie Świata - Dolina Samowitości i świeży event w kampanii Ratowania Świata.

Zobacz Też:Ludzie kochają "Fortnite" i cały gatunek Battle Royale

Nowy tryb, Plac Zabaw, to środowisko gry, które nie wywiera na graczach nadmiernej presji, dzięki czemu mogą oddać się radosnej twórczości. Takiej jak wznoszenie gigantycznych budowli, ćwiczenie korzystania z broni i przedmiotów czy walkę z przyjaciółmi. Ten tryb na pewien czas powróci w ulepszonej postaci, już od 25 lipca.

WP

A z okazji pierwszych urodzin można znaleźć na mapie torty urodzinowe, a obok nich kawałki tortu gotowe do zjedzenia. Przywracają one +5 pkt. zdrowia i +5 pkt. osłony natychmiast po zjedzeniu. Za ukończenie 3 urodzinowych wyzwań zostanie odblokowana nowa emotka, graffiti i plecak. A bus bojowy i zrzuty zaopatrzenia zostały specjalnie ozdobione z okazji urodzin #Fortnite1st.

To tylko kropla w morzu zmian i usprawnień z okazji pierwszego roku Fortnite. Pełną listę wszystkich modyfikacji, małych i dużych, znajdziemy tutaj.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP