WP

Piękna demolka w trailerze nadchodzącego "Need for Speed"

Ta gra wygląda coraz lepiej! Najnowsza odsłona "Need for Speed" to pełen bak adrenaliny i emocje na wysokich obrotach. W roli głównej nowe BMW i policja. Dużo policji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z trailera gry "Need for Speed Payback"
Kadr z trailera gry "Need for Speed Payback" (EA)
WP

Na sierpniowych targach Gamescom EA zaprezentowało nowości w "Need for Speed Payback". Na pierwszy ogień poszło BMW M5 - nowy model, który wjedzie do salonów dopiero na wiosnę 2018 roku! A dalej jest już sama akcja. Pełna popisów ucieczka przed zmasowaną obławą policji, którą przerywa pojawienie się ciężkiej ciężarówki. Także należającej do policji. Jest ogień!

Oprócz trailera i nowego BMW, EA podzieliło się także kolejnymi informacjami. Przede wszystkim wiemy, że aspekt "walki" z policją będzie bardzo istotny. Spróbujemy się wymknąć pościgowi, w którym pojawi się Crown Victoria, Dodge Charger SRT8, Corvette GS, śmigłowiec oraz Pancer - czyli potężna ciężarówka z trailera.

WP

Gliny spróbują nas dorwać nie tylko bezpośrednim tarnowaniem czy ustawianiem blokad. W swoim arsenale pojawią się dobrze znane fanom serii "NFS" kolczatka oraz wyłącznik, tymczasowo unieruchamiający nam silnik.

Grafika z gry "Need for Speed Payback" EA
Podziel się

W fabularnej kampanii "Need for Speec Payback" wcielimy się w aż 3 postaci, które zjednoczą się w walce z mafią. Będzie na nas czekał otwarty świat, pełen skrótów i poukrywanych aut, które dodamy do naszego garażu. A w garażu zajmiemy się modelowaniem, malowaniem i "odpicowywaniem" posiadanych bryk.

WP

Na Gamescomie ukazał się jeszcze jeden trailer, tym razem pokazujący pościg już z perspektywy gracza. Docenią go zwłaszcza posiadacze dużych ekranów - rozgrywka została nagrana w rozdzielczości 4K.

Premiera "Need for Speed Payback" na PC, PS4 i XONE już 10 października!

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP