Trwa ładowanie...
holderName

Path of Exile 2 na pierwszym zwiastunie. Czy będzie konkurencja dla Diablo IV?

"Path of Exile" to dla wielu osób godny i jedyny następca "Diablo II", a już niedługo gracze doczekają się "Path of Exile 2". Czy szykuje się poważna konkurencja dla "Diablo IV"? Oceńcie po pierwszych zwiastunach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Path of Exile 2 będzie wydany w formie aktualizacji
Path of Exile 2 będzie wydany w formie aktualizacji (Materiały prasowe)
holderName

"Path of Exile 2" ukaże się w formie ogromnej aktualizacji do dotychczasowego tytułu. Nie oznacza to jednak, że zabraknie nowości. Wręcz przeciwnie - pojawią się nowe lokacje, mechaniki postacie oraz poprawiona zostanie oprawa wizualna.

Grinding Gear Games potwierdziło, że "Path of Exile 2", czyli aktualizacja oznaczona numerem 4.0 trwają. Pierwsze beta testy nowej odsłony gry odbędą się pod koniec 2020 roku, ale na premierę będziemy musieli poczekać być może nawet do początku 2021 roku. Już teraz możecie zobaczyć pierwszy zwiastun zmian, które twórcy planują wprowadzić:

W "Path of Exile 2" twórcy przygotowali dla graczy nową kampanię składającą się z 7 aktów, której akcja będzie rozgrywać się 20 lat po wydarzeniach znanych z "Path of Exile". Poza tym twórcy zapowiedzieli zmiany w systemie rozwoju postaci i drzewkach umiejętności.

holderName

Oczywiście twórcy nie zapomnieli również o nowych lokacjach oraz wyposażeniu. Usprawniony zostanie cały silnik graficzny, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się lepszym oświetleniem, animacjami czy fizyką postaci i obiektów. Twórcy obiecali, że prace nad "Path of Exile 2" nie przerwą tych prowadzonych nad "Path of Exile" i oba projekty będą realizowane do czasu wydania łatki 4.0. Poniżej możecie zobaczyć jeszcze dodatkowy zwiastun rozgrywki.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów