Trwa ładowanie...

"Pasha" z Virtus.pro gwiazdą w reklamie Media Marktu

Jedna z czołowych i najbardziej barwnych gwiazd polskiej sceny e-sportowej została także twarzą w reklamie rosyjskiego Media Markt. To Jarosław "pasha" Jarząbkowski z mistrzowskiej drużyny "Counter-Strike" - Virtus.pro

"Pasha" z Virtus.pro gwiazdą w reklamie Media MarktuŹródło: www.facebook.com/G5.pasha
d3iocqz
d3iocqz

Jeśli chodzi o elektroniczne sporty, grająca w "Counter-Strike'a" drużyna Virtus.pro to zdecydowanie najwięksi ulubieńcy Polaków. Od lat biorą udział w najważniejszych, światowych turniejach, mają na koncie wiele zwycięstw i miejsc na podium. Z piątki graczy zdecydowanie wyróżnia się "pasha", czyli Jarosław Jarząbkowski, znany także jako "pashaBiceps".

Nie chodzi tylko o umiejętności, ale także o charyzmatyczną osobowość oraz godny pozazdroszczenia biceps. Te dwie rzeczy postanowiło wykorzystać rosyjskie Media Markt w takiej oto reklamówce.

https://www.facebook.com/G5.pasha/videos/1454739044594175/

Skąd obecność Polaka w rosyjskiej TV? Chociaż drużyna "Counter-Strike'a", w której gra "pasha", złożona jest z naszych rodaków, samo Virtus.pro to organizacja rosyjska. Posiada także drużyny grające w "World of Tanks" czy "Heroes of the Storm". Nic więc dziwnego, że nasi zawodnicy są także popularni na wschodzie Europy.

d3iocqz

Niedawno pisaliśmy, że e-sportem zainteresowało się także Ministerstwo Sportu. Ostatecznie okazało się, że chodzi przede wszystkim o.... promowanie aktywności fizycznej. Może niedługo wszyscy profesjonalni gracz z Polski będą mogli pochwalić się takimi mięśniami?

Elegue
Źródło: Elegue
d3iocqz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iocqz
Więcej tematów