Trwa ładowanie...
d193n8x
overwatch

Overwatch za darmo przez tydzień. Daj odpocząć serwerom Fortnite

Produkcje Blizzarda trafiają do milionów graczy, ale nie zdecydowano się na popularny model free-to-play przy wielu markach. Dla graczy ceniących rozgrywkę bez płacenia, idealną okazją są najbliższe darmowe dni z Overwatch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Overwatch przez najbliższe dni za darmo na PC i konsolach
Overwatch przez najbliższe dni za darmo na PC i konsolach (YouTube @ PlayOverwatch)
d193n8x

Overwatch z promocyjną ceną

Strzelanka sieciowa oparta na bohaterach i drużynach kosztuje na Battle.net zależnie od edycji 14,99 Euro (mniej więcej 65 złotych) lub 19,99 Euro (86,50 złotych). Jeśli zechcemy zaopatrzyć się w swoją kopię, to nie ociągajmy się, bo ceny są promocyjne (też kilka innych tytułów Blizzarda załapało się na obniżkę). Później powrócą do poziomu 19,99 Euro i 39,99 Euro. Chociaż do 4 grudnia nie trzeba nic wydawać, aby cieszyć się rozgrywką w Overwatch. Gra jest znów na ustach społeczności, po tym jak oficjalnie zapowiedziano kontynuację.

Darmowy okres daje dostęp do całej zawartości Overwatch. Nie ma "równych i równiejszych", deweloper nie zablokował żadnych elementów. Wszystko co zdobędziemy do 4 grudnia nie przepadnie, jeśli zdecydujemy się na zakup gry, nasz postęp zostanie zachowany. To istotne szczególnie w obecnej chwili, bo do 2 grudnia dostępne jest Wyzwanie Łaski. Gracze mogą zdobyć unikalne dodatki kosmetyczne dla swoich postaci.

Otwarty tydzień Overwatch dostępny jest na PC, PS4 i Xbox One. Niestety nie załapali się użytkownicy konsoli Nintendo Switch. Co ważne, w pewnym sensie nie jest całkiem darmowo, bo do rozgrywki na PS4 i Xboxie One musimy mieć aktywne abonamenty PS Plus lub Xbox Live Gold. Ale to już nie kwestia samego Blizzarda, a specyfiki gry online obu konsol.

d193n8x

Podziel się opinią

Share
d193n8x
d193n8x
Więcej tematów