Qaqwqwrqw

"Opancerzony monitor" od MSI. Zatrzymał prawdziwy pocisk

Mówisz "chiński sprzęt", myślisz "straszna tandeta". A tymczasem monitor marki MSI zaskoczył swojego właściciela wytrzymałością. Urządzenie zatrzymało pocisk wystrzelony z broni palnej. I nadal działa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miał sporo szczęścia
Miał sporo szczęścia (Twitter, Fot: EricGan98)
Qaqwqwrqw

Czasami jakość sprzętu elektronicznego to loteria. Kiedyś byłem szczęśliwym posiadaczem monitora pewnej marki, który po niecałych dwóch latach sam z siebie przestał funkcjonować. Jego naprawa wyniosłaby mnie więcej, niż zakup nowego sprzętu.

Z perspektywy czasu widzę, jak bardzo mogę pozazdrościć wyboru Ericowi Ganowi. Historia jego monitora jest zupełnie przeciwna do mojej. Sprzęt chińskiej firmy MSI zakupiony przez Erica wytrzymał uderzenie pocisku wystrzelonego z broni palnej. Nie tylko zatrzymał pocisk, ba! Monitor dalej działa. Zobaczcie sami.

Qaqwqwrqw

Jego dom został ostrzelany w środku nocy. Łącznie pięć pocisków uderzyło w dom, przebiło ścianę, drzwi czy okno i zniszczyło wnętrze. Na szczęście nikomu z domowników nic się nie stało.

Do Erica odezwał się także przedstawiciel firmy MSI. Na początku zaznaczył, że cieszy się, że mężczyźnie nic się nie stało. Dalej pracownik MSI poinformował, że chętnie wyśle mu nowy monitor i prosi o podanie adresu.

Zobacz też: Kupił startowy pakiet gry karcianej. W środku gracz znalazł cudo

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw