Trwa ładowanie...
d18dmau

Nowy gameplay 4K z Need for Speed Heat wygląda świetnie

Fani serii Need for Speed będą mieli zaostrzony apetyt. Za mniej niż miesiąc debiutuje Need for Speed Heat, a doczekaliśmy się dwóch materiałów wideo z rozgrywki przedstawiających nieco gameplayu z fabuły jak i przypadkowych wyścigów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Need for Speed Heat z dwoma nowymi gameplayami.
Need for Speed Heat z dwoma nowymi gameplayami. (EA)
d18dmau

W niespełna dziesięciominutowym filmie nagranym z PS4 Pro możemy zobaczyć jakie atrakcje szykuje nam kariera. Pierwsze spojrzenie nie jest mocno optymistyczne, bo modele postaci nie robią wspaniałego wrażenia jak na 2019 rok.

Na szczęście to tylko jeden z mniej dopracowanych elementów, a nie reprezentatywna próbka całej gry. Modele samochodów i otoczenia wyglądają już bardzo dobrze w nowym NFS. Szczególnie odbicia na karoserii w garażu. Aktywność w kampanii daje nieco ubarwienia do ciągłego ścigania się czy uciekania policji. Można uwielbiać jeździć, ale wyższy cel i historia mogą zapewnić dodatkowe zaangażowanie gracza.

d18dmau

Wypełnione neonami miasto nocą jak zawsze robi wrażenie

Dłuższy jest fragment prezentujący losowe wyścigi aktywowane po dojechaniu w specjalnie wyznaczone punkty startowe. Podczas trzynastu minut rozgrywki oglądamy miasto nocą, które chyba jest po przejściu niewielkich opadów, bo wszystko mocno odbija się i mieni. Efekty świetlne w nocy robią jeszcze lepszą robotę niż dzienne krajobrazy.

Poza zwracaniem uwagi na przeciwników i próbą wygrania wyścigów trzeba jeszcze nie dać złapać się policji, a po rozpoczętym pościgu sprawnie wymanewrować samochody wspominanych służb porządkowych. To nie taki proste, bo z biegiem czasu naszymi wojażami może zainteresować się coraz więcej radiowozów.

Jeśli macie teraz jeszcze większą chęć na zręcznościowe wyścigi mocnymi autentycznymi furami, przy których nie musicie martwić się ciągle o najmniejsze manewry jak np. w serii DiRT Rally, to nie musicie wcale tak długo czekać. Need for Speed Heat pojawi się na PC, PS4 i Xbox One już 8 listopada.

d18dmau

Podziel się opinią

Share

d18dmau

d18dmau