WP

Nowy "Far Cry" nadchodzi. Jest już pierwszy filmik

Słynna seria "Far Cry" doczeka się kolejnej odsłony. Pełen trailer zostanie zaprezentowany już 7 grudnia na gali The Game Awards 2018. A tymczasem mamy piękny teaser i postapokaliptyczny trailer nowej produkcji ("Far Cry 6"?).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z teasera nowego "Far Cry'a"
Kadr z teasera nowego "Far Cry'a" (Ubisoft)
WP

Żarty się skończyły, cywilizacja również. Co prawda po atomowej katastrofie Matka Ziemia już doszła do siebie, ale ludzkość nie za bardzo. Zresztą zobaczcie sami.

Seria "Far Cry" towarzyszy nam już od 2004 roku. Zawsze powalała oprawą graficzną, a od części drugiej (2008 rok) wrzucała nas także w otwarty świat. Oprócz walki z szalonymi przywódcami i kultystami, twórcy zaserwowali także dwa spin offy. Znakomite "Far Cry 3: Blood Dragon", nawiązujące hojnie do neonowej stylistyki lat 80., oraz "Far Cry: Primal", który przeniósł nas do czasów, gdy ludzie w opaskach rzucali dzidami w mamuty.

WP

Nowy "Far Cry"

Ostatnia odsłona, "Far Cry 5", zadebiutowała 27 marca. Wówczas miejscem akcji gry była Montana w USA, a konkretnie hrabstwo Hope, które opanowali religijni szaleńcy. Adamowi Bednarkowi z WP gra umiarkowanie przypadła du gustu, choć nie dało się jej odmówić technicznej doskonałości i świetnego systemu strzelania.

Czego możemy się spodziewać po kolejnej części, która być może pojawi się pod nazwą "Far Cry 6"? Powyższy trailer zwiastuje wręcz sequel części piątej. Możliwe, że zobaczymy bliźniaczo podobną oprawę graficzną i miejscówki, ale większy nacisk zostanie położony na przetrwanie w zdziczałym świecie - jak w serii "Borderlands".

Cóż, po trwającej po dziś dzień długiej serii fatalnych błędów związanych z "Falloutem 76", sądzę, że świat może faktycznie czekać na coś nowego w temacie post-apo.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP