Trwa ładowanie...
d7qvfuv

Nowa hamburska Stocznia jest gotowa do budowy okrętów w World of Warships

Aktualizacja 0.9.5 modyfikuje działanie Stoczni, umożliwiając budowę dwóch niemieckich okrętów jednocześnie, a także zmienia gałąź radzieckich krążowników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa hamburska Stocznia jest gotowa do budowy okrętów w World of Warships
(Materiały prasowe)
d7qvfuv

Informacja prasowa DPP

11 czerwca 2020 r. Gra World of Warships zostanie dziś zaktualizowana do wersji 0.9.5, która pozwoli pracowitym graczom budować dwa niemieckie okręty – krążownik VI poziomu Admiral Graf Spee i pancernik VIII poziomu Odin – bezpośrednio w stoczni hamburskiego portu. Aktualizacja wprowadza także kilka zmian w gałęzi radzieckich krążowników i dodaje dwa nowe okręty premium: Siegfrieda i Ägira.

Główną nowością wprowadzoną w wersji 0.9.5 jest zaktualizowany mechanizm działania Stoczni. Od teraz gracze mogą zbudować krążownik VI poziomu Admiral Graf Spee w kamuflażu „barwy wojenne”, a po jego ukończeniu otrzymają dużą zniżkę na pancernik VIII poziomu Odin. Budowa krążownika jest rozłożona na 20 etapów; 18 z nich można ukończyć, wypełniając dyrektywy. Pozostałe dwie fazy można zakończyć za dublony.

d7qvfuv

W gałęzi radzieckich krążowników wprowadzono kilka zmian. Okręt X poziomu Moskwa został ciężkim krążownikiem, a żeby go otrzymać, trzeba wydać węgiel. Dotychczasowe miejsce Moskwy w drzewku technologicznym zajął lekki krążownik X poziomu Aleksander Newski. Kirow (V poziom) stał się okrętem premium, a na jego miejsce w roli lekkiego krążownika wybrano Kotowskiego (V poziom).

  Materiały prasowe

Lekki krążownik X poziomu Moskwa został zmieniony w ciężki krążownik i tym samym stał się okrętem specjalnym, a do uzyskania go potrzeba węgla.

Aktualizacja 0.9.5 wprowadza także nowy interfejs Zbrojowni, który ułatwia przechodzenie między sekcjami menu i misji bojowych, a także umożliwia podgląd okrętów i kamuflaży w Porcie. Zaktualizowano także interfejs, dodając między innymi nowe warunki „LUB”. Dzięki nim gracze mogą decydować, które cele misji chcą zrealizować i które nagrody chcą zdobyć. Na przykład mogą mieć do wyboru uzyskanie 10 000 punktów podstawowego doświadczenia lub zniszczenie 10 okrętów wroga.

d7qvfuv

Oprócz tego od 24 czerwca do 6 lipca odbędzie się Dwunasty sprint rankingowy. Będzie rozgrywany w formacie 8 na 8 z użyciem okrętów VIII poziomu w trybie Dominacji. Dostępne będą też dwie nowe bitwy klanowe.

Graj na https://centralagier.wp.pl/World-of-tanks/graj

Informacja prasowa DPP

d7qvfuv

Podziel się opinią

Share

d7qvfuv

d7qvfuv
Więcej tematów