Trwa ładowanie...

Nowa hamburska Stocznia jest gotowa do budowy okrętów w World of Warships

Aktualizacja 0.9.5 modyfikuje działanie Stoczni, umożliwiając budowę dwóch niemieckich okrętów jednocześnie, a także zmienia gałąź radzieckich krążowników.

Nowa hamburska Stocznia jest gotowa do budowy okrętów w World of WarshipsŹródło: Materiały prasowe
d3ocqo2
d3ocqo2

Informacja prasowa DPP

11 czerwca 2020 r. Gra World of Warships zostanie dziś zaktualizowana do wersji 0.9.5, która pozwoli pracowitym graczom budować dwa niemieckie okręty – krążownik VI poziomu Admiral Graf Spee i pancernik VIII poziomu Odin – bezpośrednio w stoczni hamburskiego portu. Aktualizacja wprowadza także kilka zmian w gałęzi radzieckich krążowników i dodaje dwa nowe okręty premium: Siegfrieda i Ägira.

Główną nowością wprowadzoną w wersji 0.9.5 jest zaktualizowany mechanizm działania Stoczni. Od teraz gracze mogą zbudować krążownik VI poziomu Admiral Graf Spee w kamuflażu „barwy wojenne”, a po jego ukończeniu otrzymają dużą zniżkę na pancernik VIII poziomu Odin. Budowa krążownika jest rozłożona na 20 etapów; 18 z nich można ukończyć, wypełniając dyrektywy. Pozostałe dwie fazy można zakończyć za dublony.

W gałęzi radzieckich krążowników wprowadzono kilka zmian. Okręt X poziomu Moskwa został ciężkim krążownikiem, a żeby go otrzymać, trzeba wydać węgiel. Dotychczasowe miejsce Moskwy w drzewku technologicznym zajął lekki krążownik X poziomu Aleksander Newski. Kirow (V poziom) stał się okrętem premium, a na jego miejsce w roli lekkiego krążownika wybrano Kotowskiego (V poziom).

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Lekki krążownik X poziomu Moskwa został zmieniony w ciężki krążownik i tym samym stał się okrętem specjalnym, a do uzyskania go potrzeba węgla.

d3ocqo2

Aktualizacja 0.9.5 wprowadza także nowy interfejs Zbrojowni, który ułatwia przechodzenie między sekcjami menu i misji bojowych, a także umożliwia podgląd okrętów i kamuflaży w Porcie. Zaktualizowano także interfejs, dodając między innymi nowe warunki „LUB”. Dzięki nim gracze mogą decydować, które cele misji chcą zrealizować i które nagrody chcą zdobyć. Na przykład mogą mieć do wyboru uzyskanie 10 000 punktów podstawowego doświadczenia lub zniszczenie 10 okrętów wroga.

Oprócz tego od 24 czerwca do 6 lipca odbędzie się Dwunasty sprint rankingowy. Będzie rozgrywany w formacie 8 na 8 z użyciem okrętów VIII poziomu w trybie Dominacji. Dostępne będą też dwie nowe bitwy klanowe.

Informacja prasowa DPP

d3ocqo2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ocqo2
Więcej tematów