Trwa ładowanie...
d1p32yj

Nowa część kultowego Tony Hawk's Pro Skater może pojawić się jeszcze w tym roku

Ostatnie próby przywrócenia do życia serii Tony Hawk’s Pro Skater nie były udane. Fani nie byli zadowoleni, więc wydawca pewnie znów na dłużej porzuci serię. Bardzo możliwe, że wręcz przeciwnie. Muzycy wyjawili najnowsze plany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tony Hawk's Pro Skater może wkrótce doczekać się kolejnej odsłony
Tony Hawk's Pro Skater może wkrótce doczekać się kolejnej odsłony (Youtube.com, Fot: Xbox)
d1p32yj

Jacy muzycy? Teoretycznie niezwiązani z serią gier sygnowaną nazwiskiem znanego sportowca, ale do czasu. Zespół The Death Set miałby pojawić się w ścieżce dźwiękowej zbliżającej się odsłony Tony Hawk’s Pro Skater, która ukaże się w sprzedaży jeszcze w 2020 roku.

Tak przynajmniej wynika z wpisu na Twitterze wspominanej grupy muzycznej. Artyści chwalili się, że twórcy gry wykorzystają pięć utworów z ich dyskografii. Co ciekawe, post został szybko zdjęty z Twittera (ale Internet nic nie zapomina i zdołano zrobić screeny). To zrozumiałe, jeśli The Death Set ujawnił takie informacje, a przecież jeszcze nie usłyszeliśmy żadnych oficjalnych zapowiedzi wydawcy.

d1p32yj

To już kolejne doniesienia o nowym Tony Hawk's Pro Skater

Z drugiej strony coś naprawdę może być na rzeczy, bo to nie pierwsze przesłanki, które pozwalają sądzić, że Activision Blizzard szykuje coś o deskorolkach. Kilka miesięcy temu amerykańska skaterka Lizzie Armanto również powiedziała o kilka słów za dużo w wywiadzie. Stwierdziła, że pojawi się w kolejnej odsłonie cyklu Tony Hawk’s Pro Skater, ale nie padły żadne, nawet przybliżone terminy wydania. Wcześniej można było ją zobaczyć w Tony Hawk’s Pro Skater 5.

Jeśli gra faktycznie wyjdzie w tym roku jak twierdzą muzycy The Death Set, to nie powinniśmy przesadnie długo czekać na jakieś oficjalne informacje ze strony wydawcy. Oby tylko kolejna próba reanimacji serii była udaną produkcją. To przykre, że cykl Tony Hawk's Pro Skater uchodzący kiedyś za wzór do naśladowania i zdobywający najlepsze oceny graczy i recenzentów obecnie tak mocno odszedł od niegdysiejszej jakości.

d1p32yj

Podziel się opinią

Share

d1p32yj

d1p32yj