ycipk-1fjxz1

Tony Hawk. 20 urodziny kultowej serii. Powstanie też dokument

Tony Hawk to gwiazda skateboardingu. A przy tym twarz najbardziej znanej serii o tej dyscyplinie - "Tony Hawk's Pro Skater". Właśnie gra obchodzi 20 urodziny. Fani z tej okazji otrzymali prezent. A konkretnie - zapowiedź prezentu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tony Hawk stał się idolem - także dzięki grze
Tony Hawk stał się idolem - także dzięki grze (YouTube)
ycipk-1fjxz1

O urodzinach serii "Tony Hawk's Pro Skater" wspomniał sam Tony Hawk na Twitterze. Na swoim profilu zamieścił filmik pokazujący, jak świętuje urodziny pierwszej części. Obchody uczcił partyjką przy konsoli:

Przy okazji Tony Hawk zapowiedział, że powstaje dokument o serii gier i o jej wpływie na skateboarding. To może być ciekawy seans. "Tony Hawk's Pro Skater" sprawił, że tricki na wirtualnej deskorolce wykonywali nawet ci, którzy nie mieli wiele wspólnego ze skate'owym środowiskiem.

ycipk-1fjxz1

Do "Tony Hawk's Pro Skater" przyciągały nie tylko efektowne tricki, ale przede wszystkim świetna ścieżka dźwiękowa. Pamiętam, że jeździło się na desce po to, żeby bić rekordy, ale również dlatego, żeby posłuchać muzyki. O znaczeniu soundtracku najlepiej świadczy fakt, że "Tony Hawk's Pro Skater 4" doczekał się w Polsce wydania z polską ścieżką dźwiękową - w grze usłyszeć można było kawałki polskich raperów, takich jak O.S.T.R. czy Tede.

Zobacz też: World of Tanks - Stalowy łowca. Tryb battle royale dla uwielbianej gry sieciowej

ycipk-1fjxz1

Dla mnie "Tony Hawk's Pro Skater" to jednak seria, która kiedyś była świetna, a później strasznie się popsuła. Doszło nawet do absurdalnych części wymagających specjalnego kontrolera - przypominającego deskorolkę. Twórcy ewidentnie przekombinowali i nie byli w stanie powtórzyć sukcesu pierwszych części.

Czy "Tony Hawk's Pro Skater" powróci? Może dokument będzie motywacją, żeby stworzyć kolejną dużą część na nowe konsole. W 2015 roku seria doczekała się piątej części, ale "Tony Hawk's Pro Skater 5" zebrało fatalne oceny. Zamiast więc szargać legendę, lepiej odświeżyć sobie stare kultowe części. Jak Tony Hawk.

Polub WP Gry
ycipk-1fjxz1
ycipk-1fjxz1
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1fjxz1