Trwa ładowanie...

Nadchodzi The Sims 4 Życie Eko. Dodatek wprowadzi sporo ciekawych nowości

Życie w zgodzie z naturą jeszcze nigdy nie było tak proste i... ciekawe, jak wynika z trailera najnowszego dodatku do "The Sims 4". Na "zieloną ścieżkę" będziemy mogli wejść już 5 czerwca na PC, Mac oraz konsolach PS4 i Xbox One.

Nadchodzi The Sims 4 Życie Eko. Dodatek wprowadzi sporo ciekawych nowościŹródło: Materiały prasowe
d37h2se
d37h2se

Mimo pandemii COVID-19 i niebezpieczeństwa związanego z koronawirusem SARs-CoV-2, Maxis nie zwalnia prac nad kolejnymi dodatkami do "The Sims 4". Niedawno światło dzienne ujrzał pakiet akcesoriów powstały we współpracy ze społecznością graczy - "The Sims 4 Kompaktowe wnętrza".

Już 5 czerwca do sprzedaży trafi kolejny (dziewiąty już) duży dodatek, w którym gracze będą moglu zadbać o ekologię. "The Sims 4 Życie Eko" pozwoli Simom zamieszkać w mieście Evergreen Harbor. Tam będą mogli stać się bardziej eko i prowadzić zrównoważony styl życia, obejmujący korzystanie z alternatywnych źródeł energii, uprawie własnego jedzenia i przerabianie zużytych materiałów na nowe meble własnej produkcji.

- Gracze i ich Simowie mogą bawić się życiem na zupełnie nowe sposoby poprzez odkrywanie i wprowadzanie nowych ekonawyków. Jednymi z nich jest używanie paneli słonecznych lub turbin wiatrowych do produkcji prądu czy stosowanie materiałów upcyklingowych do tworzenia nowych mebli - przyznał George Pigula, producent dodatku "The Sims 4 Życie Eko".

Po raz pierwszy Simowie będą mieli okazję wpływać na otaczające ich środowisko - produkować własną energię elektryczną, ubrania, meble i dodatki z przetworzonych surowców oraz dawać drugie życie przedmiotom znalezionym w śmietniku. Wszystkie podejmowane działania mają bezpośrednio wpływać na okolicę, w której się znajdują.

d37h2se

Jeśli gracze nie zdecydują się na podjęcie działań pro-eko będą mogli zobaczyć, jak środowisko się zmienia, śmieci gromadzą się na parcelach, a poziom zanieczyszczenia powietrza niepokojąco wzrasta.

Natomiast im więcej postaci zdecyduje się pomóc poprzez zbieranie śmieci, utrzymywanie zdrowego ogrodu i używanie ekologicznych materiałów budowlanych, tym bardziej ich świat będzie się zmieniał na lepsze. Mętne wody staną się krystalicznie czyste, budynki zakwitną zielenią, a lśniąca zorza polarna pojawi się nad ich głowami.

Twórcy obiecali fanom, że następny dodatek zaoferuje funkcje i sposoby zabawy, których nie było we wcześniejszych częściach serii "The Sims". Wygląda na to, że się udało i mamy nadzieję, że dodatek zapewni kolejne długie, ciekawe godziny w świecie "The Sims".

d37h2se
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37h2se
Więcej tematów