Trwa ładowanie...

Nadchodzi nowe SimCity? Twórcy The Sims szukają osób do nowego projektu

Oferty pracy zamieszczone na stronie EA Maxis sugerują, że twórcy "The Sims" poszukują osób, które wspomogą tworzenie nowej marki. W nowym tytule ma nie zabraknąć "wybuchów i widowiskowych zniszczeń".

Share
Nadchodzi nowe SimCity? Twórcy The Sims szukają osób do nowego projektuŹródło: Materiały prasowe
d2m5cpz

EA Maxis to studio kojarzone przede wszystkim z dwoma seriami "The Sims" oraz "SimCity", chociaż warto również przypomnieć "Spore". Jak wynika z ogłoszeń o pracę, studio poszukuje teraz osób do pracy nad "nowym, nieogłoszonym projektem".

W nowej grze ma nie zabraknąć m.in. eksplozji, dymu, ognia, systemu zniszczeń. W internecie pojawiły się głosy, że EA Maxis może szykować "The Sims 5" lub grę MMO. Być może będzie to również inny tytuł powiązany z marką "The Sims", jak wcześniej "The Sims: Średniowiecze". Jest jednak bardzo prawdopodobne, że nieogłoszoną dotąd grą jest nowa odsłona "SimCity".

Wiele informacji z ogłoszenia o prace sugeruje, że Maxis może planować kolejną część symulatora budowania miast. W takiej grze na pewno nie mogłoby zabraknąć widowiskowego sytemu zniszczeń, ognia czy wody, które mogą być następstwem, np. naturalnych katastrof.

Ostatnia część "SimCity" miała swoją premierę w 2014 roku i chociaż znalazła szerokie grono fanów, to wiele osób narzekało na zbyt małą skalę gry, w tym miast. Nowa gra, która miałaby mieć formę gry-usługi z pewnością miałaby szansę rozwiązać ten problem.

d2m5cpz

Oczywiście możliwe jest również, że Maxis ogłosi całkowicie nową markę, jednak długa historia studia raczej na to nie wskazuje. Niemniej 31 stycznia seria "The Sims" obchodzi swoje 20 urodziny - być może wtedy poznamy więcej szczegółów dotyczących nadchodzącego projektu.

Zobacz też: "The Sims 4" w końcu na konsolach

d2m5cpz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m5cpz
d2m5cpz
Więcej tematów