Trwa ładowanie...
d2b2jok

Możecie już zagrać w Minecraft Earth. Wczesny dostęp w Polsce na Androidzie i iOS

Rozszerzona rzeczywistość, znana marka i przechadzki na świeżym powietrzu. To główne powody, przez które Pokemon Go odniosło tak duży sukces. Podobny pomysł ma siebie na Minecraft Earth. Grę we wczesnym dostępie można pobrać już również w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Minecraft Earth we wczesnym dostępie już w Polsce na Androidzie i iOS
Minecraft Earth we wczesnym dostępie już w Polsce na Androidzie i iOS (Minecraft @ YouTube)
d2b2jok

Czy Minecraft Earth powtórzy sukces Pokemon Go? Na pewno będzie bardzo popularny, ale może nie wiązać się z tak dużym szałem. Tym bardziej, że polska dostępność testowej wersji wypada nie w lato, a na przełomie jesieni i zimy. Z drugiej strony Minecraft to wyjątkowo mocna marka, nawet bardziej niż Pokemony.

Buduj i zbieraj surowce w Minecraft na świeżym powietrzu

Udostępniony właśnie we wczesnym dostępie w naszym kraju Minecraft Earth, podobnie jak Pokemon Go czy Ingress, nie opiera się na wygodnym siedzeniu i graniu, a spacerach i przeniesieniu obiektów z gry do realnego świata. W charakterystycznych punktach w naszej okolicy znajdziemy surowce i zwierzęta. Przeniesiemy budowle w rozszerzonej rzeczywistości do parków czy na ulice i to nawet w skali 1:1, a nie tylko pomniejszonej, która przypomina klocki lub grę planszową.

d2b2jok

Budowanie nabiera innego wymiaru. Tym bardziej, że w specjalnie przygotowanych miejscach, inni gracze również mogą włączyć się do zabawy. Nasze konstrukcje nie będą tylko prywatne, a możliwe do podziwiania i udoskonalania przez innych posiadaczy Minecraft Earth.

Minecraft Earth - premiera w 2020

A kiedy premiera stabilnej pełnej wersji? Już w przyszłym roku. Na razie możemy zaznajomić się z Minecraft Earth pobierając ją ze sklepu aplikacji na Androidzie oraz iOS w edycji wczesnego dostępu. Do oficjalnej premiery produkcja otrzyma jeszcze dodatkowe szlify i nowe elementy.

d2b2jok

Podziel się opinią

Share
d2b2jok
d2b2jok
Więcej tematów