ycipk-m33429

Minecraft, Minecraft Dungeons i Minecraft Earth - nowości z imprezy Minecon 2019

W trakcie imprezy Minecon 2019 ujawniono wiele informacji, które ucieszą miłośników "Minecrafta". Nie zabrakło też nowości o "Minecraft Dungeons" oraz "Minecraft Earth".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Minecraft Dungeons
Minecraft Dungeons (Materiały prasowe)
ycipk-m33429

W trakcie Mineconu 2019 najwięcej mogliśmy dowiedzieć się o głównej grze studia Mojang AB, czyli samym "Minecrafcie", który od 10 lat nie traci na popularności. Twórcy poinformowali, że w najnowszej aktualizacji znadzie się odświeżony wymiar Nether. Nether Update wzbogaci grę o nowe biomy, struktury, klocki oraz efekty wizualne.

W grze pojawią się również pszczoły z ulami, które będą zapytać uprawy i kwiaty. Do tego gracze będą mogli zbierać miód. Zapowiedziano również odświeżenie kolejnych elementów gry, np. Gór.

ycipk-m33429

"Minecraft Earth" w przyszłym miesiącu

Studio zapowiedział również, że w przyszłym miesiącu wystartują "Minecraft Earth" we wczesnym dostępnie. Gra na urządzenia mobilne będzie korzystać z technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Warto zaznaczyć, że gra trafi to testów jedynie w wybranych krajach, ale twórcy nie podali jeszcze listy państw, które mogą zapisać się do Early Acces. Gra będzie obsługiwać system Android 7 lub nowszy oraz iOS 10 lub nowszy.

ycipk-m33429

Nowy zwiastum "Minecraft Dungeon"

Mojang AB zaprezentowało również nowy zwiastun "Minecraft Dungeon", w którym mogliśmy poznać sylwetkę łotra, z którym zmierzymy się w grze.

"Minecraft: Dungeons" zdecydowanie może trafić w gust miłośników kultowej serii "Diablo" od Blizzarda. Podobnie, jak w "Diablo" w "Minecraft: Dungeons" również będziemy przemierzać mroczne korytarze, ruiny i inne lokacje walcząc z zastępami przeciwników.

ycipk-m33429
Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-m33429

ycipk-m33429
ycipk-m33429