Trwa ładowanie...

Minecraft, Minecraft Dungeons i Minecraft Earth - nowości z imprezy Minecon 2019

W trakcie imprezy Minecon 2019 ujawniono wiele informacji, które ucieszą miłośników "Minecrafta". Nie zabrakło też nowości o "Minecraft Dungeons" oraz "Minecraft Earth".

Share
Minecraft, Minecraft Dungeons i Minecraft Earth - nowości z imprezy Minecon 2019Źródło: Materiały prasowe
d3e7rvm

W trakcie Mineconu 2019 najwięcej mogliśmy dowiedzieć się o głównej grze studia Mojang AB, czyli samym "Minecrafcie", który od 10 lat nie traci na popularności. Twórcy poinformowali, że w najnowszej aktualizacji znadzie się odświeżony wymiar Nether. Nether Update wzbogaci grę o nowe biomy, struktury, klocki oraz efekty wizualne.

W grze pojawią się również pszczoły z ulami, które będą zapytać uprawy i kwiaty. Do tego gracze będą mogli zbierać miód. Zapowiedziano również odświeżenie kolejnych elementów gry, np. Gór.

d3e7rvm

"Minecraft Earth" w przyszłym miesiącu

Studio zapowiedział również, że w przyszłym miesiącu wystartują "Minecraft Earth" we wczesnym dostępnie. Gra na urządzenia mobilne będzie korzystać z technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Warto zaznaczyć, że gra trafi to testów jedynie w wybranych krajach, ale twórcy nie podali jeszcze listy państw, które mogą zapisać się do Early Acces. Gra będzie obsługiwać system Android 7 lub nowszy oraz iOS 10 lub nowszy.

Nowy zwiastum "Minecraft Dungeon"

Mojang AB zaprezentowało również nowy zwiastun "Minecraft Dungeon", w którym mogliśmy poznać sylwetkę łotra, z którym zmierzymy się w grze.

"Minecraft: Dungeons" zdecydowanie może trafić w gust miłośników kultowej serii "Diablo" od Blizzarda. Podobnie, jak w "Diablo" w "Minecraft: Dungeons" również będziemy przemierzać mroczne korytarze, ruiny i inne lokacje walcząc z zastępami przeciwników.

d3e7rvm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e7rvm
Więcej tematów