Trwa ładowanie...
dwa9hkq

Minecraft Dungeon prawie za darmo. Podpowiadamy, jak grać legalnie za 4 zł

Czy Minecraft Dungeon powtórzy sukces oryginału? Recenzenci są podzieleni, jednak możecie to ocenić samodzielnie, ponieważ legalnie można pobrać i grać za zaledwie 4 zł. Podpowiadamy, jak skorzystać z promocji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Minecraft Dungeon już jest
Minecraft Dungeon już jest (Materiały prasowe)
dwa9hkq

26 maja miała swoją premierę nowa gra od studia Mojang - Minecraft Dungeon przypomina skrzyżowanie klasycznego Minecrafta z kultową serią Diablo. Jest to produkcja osadzona w "pikselowym" uniwersum reprezentująca gatunek hack and slash.

Recenzenci nie są pewni, czy Minecraft Dungeon jest hitem, na jaki czekaliśmy, a średnia ocen to 70 proc. Mi się udało przetestować i pierwsze wrażenia są bardzo dobre, zwłaszcza jeśli gra się w ekipie (gra oferuje co-op do 4 osób). Jednak zamiast sugerować się ocenami, lepiej wypróbować grę samodzielnie. Najtańsza wersja podstawowa kosztuje ok. 92 zł. Jednak w Minecraft Dungeon zagamy również w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, którą przez pierwszy miesiąc można testować za 4 zł.

Warto wspomnieć, że w ramach subskrypcji otrzymamy dostęp zarówno do wersji na Windows 10, jak i na konsolę Xbox One. Trzeba przyznać że nie jest to wygórowana cena jeśli chcemy jedynie przetestować tytuł. Dodatkowo otrzymamy dostęp również do innych tytułów będących w Game Passie.

dwa9hkq

Co ważne, promocja na abonament nie jest dostępna jedynie dla nowych użytkowników. Powinna naliczyć się u każdego, kto nie ma aktywnej subskrypcji. Poza promocją cena Xbox Game Pass kształtuje się w następujących progach:

  • Xbox Game Pass na PC za 18,99 zł/miesięcznie;
  • Xbox Game Pass na konsolę za 40 zł/miesięcznie;
  • Xbox Game Pass na PC oraz konsole za 54,99 zł/miesięcznie.
dwa9hkq

Podziel się opinią

Share

dwa9hkq

dwa9hkq
Więcej tematów