Trwa ładowanie...
d1ov7n2

Metro Redux trafi na konsolę Nintendo Switch. I to już niebawem

Metro Redux, czyli najpełniejsze wydanie dwóch pierwszych gier z serii, zawierające najlepsze wersje Metro 2033 i Metro: Last Light pojawi się na konsoli Nintendo Switch już 28 lutego 2020 roku - informują wydawca Deep Silver i studio 4A Games.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Metro Redux na Nintendo Switch nadciąga
Metro Redux na Nintendo Switch nadciąga (Materiały prasowe)
d1ov7n2

Metro Redux to wyprodukowana samodzielnie przez 4A Games kompilacja dwóch kampanii fabularnych Gracze. Pozwoli graczom zanurzyć się w jednym z najbardziej klimatycznych światów w historii gier wideo, teraz także na konsoli Nintendo Switch.

Metro Redux na Nintendo Switch - premiera już 28 lutego

d1ov7n2

Ponadto, Metro Redux na Nintendo Switch zawiera wszystkie wcześniej wydane dodatki DLC do drugiej gry z serii, Metro: Last Light, oferujące 10 godzin dodatkowej rozgrywki. Gracze będą też tym razem mogli zwiedzać moskiewskie metro w jednym z dwóch trybów. "Przetrwanie" będzie doświadczeniem w stylu survival horroruhorroru, natomiast "Spartanin" pozwoli na większą koncentrację na walce.

Co ważne dla wielu fanów konsoli Nintendo Switch, obie gry oraz dodatki DLC składające się na Metro Redux zostaną zawarte na 16GB kartridżu, bez konieczności dodatkowego pobierania zawartości w dniu premiery. Ponadto gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe w sieci Empik, Media Expert lub RTV Euro AGD otrzymają dodatkowo ekskluzywną Skrzynię Strażnika, zawierającą zestaw przypinek, etui na pudełko, dwustronną okładkę gry, cztery dwustronne litografie oraz dwustronny plakat formatu A2.

Gra Metro Redux ukaże się na konsolę Nintendo Switch już 28 lutego 2020 w polskiej (napisy), angielskiej i rosyjskiej wersji językowej. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

d1ov7n2

Zobacz też: "Metro: Exodus" tylko na Epic Games Store, nie na Steam

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1ov7n2

d1ov7n2
d1ov7n2