"Mario Tennis Aces": nowe zwiastuny przed premierą. Szykuje się kolejny hit

Premiera "Mario Tennis Aces" już 22 czerwca na Nintendo Switch. Nintendo wypuściło nowe zwiastuny, przedstawiające bohaterów, którzy pojawią się w grze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa gra z Mario
Nowa gra z Mario (Nintendo)
WP

Mario nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Nawet jeśli się nie gra, to i tak zna się wąsatego hydraulika. W "Mario Tennis Aces" nie chodzi o poszukiwanie księżniczki, tylko - jak sama nazwa wskazuje - o grę w tenisa. Sympatyczni bohaterowie ze świata Mario zmierzą się ze sobą na kortach.

"Mario Tennis Aces" - nie tylko Mario

Na dwóch udostępnionych zwiastunach widzimy zawodników, którzy dołączą do gry po premierze. Jest to Koopa Troopa oraz Blooper:

WP

Bohaterowie będą dostępni odpowiednio od sierpnia i września.

WP

Nintendo Switch - wielki sukces giganta

Nintendo Switch zadebiutowało w marcu 2017, a firma rok po premierze może pochwalić się około 18 milionami sprzedanych egzemplarzy konsoli. Wynik znakomity - dla porównania, Xbox One w ciągu pięciu lat od premiery sprzedał się w liczbie ok. 30 milionów egzemplarzy. Mało tego. Ani Sony, ani Microsoft nie mają swojej propozycji dla fanów przenośnego grania. Switch ma monopol - pomijając smartfony. Można spodziewać się, że "Mario Tennis Aces" będzie kolejnym powodem, dla którego ludzie będą kupować nowy sprzęt Nintendo. Mario ciągle kochany jest na świecie, a tenisowe potyczki zapowiadają się naprawdę sympatycznie.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP