Kamil Grosicki w wirtualnej rzeczywistości w Turbo Soccer VR

Turbo Soccer VR to gra w wirtualnej rzeczywistości, która zabiera zawodnika na cyfrowe boiska piłkarskie. Produkcja daje możliwość wcielenia się w napastnika lub bramkarza. Twarzą tytułu jest Kamil Grosicki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Turbo Grosik w Turbo Soccer VR
Turbo Grosik w Turbo Soccer VR (Turbo Soccer VR)
WP

"Załóż gogle VR i poczuj się jak zawodowy piłkarz, strzelając gole lub broniąc swoją drużynę przed utratą bramki." – czytamy w informacji promocyjnej Turbo Soccer VR. Gra wykorzystuje zestaw wirtualnej rzeczywistości HTC Vive wraz czujnikami montowanymi na butach. Dzięki temu gra może dokładnie odwzorować nie tylko ruch rąk i głowy, ale także stóp.

WP

Zobacz też:Oto, co znajduje się we wnętrzu piłki mundialowej. Można się zdziwić

Ze zwiastuna oraz opisu gry dowiadujemy się, że możemy wybrać jeden z trzech trybów. Pierwszym jest udział w akcji i strzelanie bramek, drugim są rzuty karne, a trzecim jest gra jako bramkarz. Chociaż nie wynika to jasno ze zwiastuna, to w grze nie będzie raczej możliwości rozegrania całego meczu, a jedynie krótkich akcji, gdzie głównym "zajęciem" gracza będzie oddawanie strzału w ostatnim momencie.

Czytaj: Na pokazie "Cyberpunk 2077" dostali darmowe gadżety. Teraz sprzedają je za duże sumy

Sądząc po zwiastunie, gra Turbo Soccer VR mocno odstaje graficzne od najnowszych tytułów. Wygląda jak mocno budżetowa produkcja wizualnie przypominająca wczesne lata 2000. Dostępna jest na Steamie za 25 euro czyli około 110 złotych. Ewentualny gracz musi mieć także własny zestaw wirtualnej rzeczywistości HTC Vive, którego cena wynosi w tym momencie ok. 4 tys. zł (wraz z czujnikami na stopy). Może piłka nożna w wirtualnej rzeczywistości jest dobrym pomysłem, ale Turbo Soccer VR nie realizuje go w dobry sposób.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP