Trwa ładowanie...

Już można pobierać Call of Duty: Warzone - darmowe battle royale na PC, PS4 i XONE

Dzisiaj wieczorem Call of Duty: Warzone stał się dostępny dla wszystkich w formacie free-to-play. Darmowa gra oferowana jako odrębna pozycja jest w zasięgu ręki posiadaczy PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Już można pobierać Call of Duty: Warzone - darmowe battle royale na PC, PS4 i XONEŹródło: Activision, fot: Activision
d2jjegn

Call of Duty: Warzone jest osadzony w świecie Call of Duty: Modern Warfare. Oferuje dwa tryby rozgrywek: Battle Royale i Grabież. Drugi z trybów jest nowością, wyścigiem na zbieranie pieniędzy. Dodatkowo Call of Duty: Warzone, dzięki wsparciu crossplay pozwala na zebranie nawet 150 graczy w jednej rozgrywce.

Fabuła gry rozgrywa się w fikcyjnym mieście Werdańsk, gdzie odnaleźć można wiele ciekawych miejsc. Twórcy oferują rozgrywki zarówno w mieście, jak i na terenach wiejskich. Zadbali o to, żeby gracze nie znudzili się pojawiającymi się krajobrazami.

Call of Duty: Warzone – dwa tryby rozgrywek

W rozgrywce uczestniczy 150 graczy, podzielonych na trzyosobowe drużyny. Muszą wybrać, w jakim trybie grają – battle royale czy Grabież. W pierwszym z nich wygrywa drużyna, która najdłużej utrzyma się przy życiu. W drugim konieczne jest zdobywanie pieniędzy poprzez realizację kontraktów. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza zgromadzi milion dolarów.

Grając w Call of Duty: Warzone można również gromadzić wirtualną walutę, która zostanie przeznaczona na zakup licznych dodatków. Można ją wymieniać na specjalnie do tego stworzonych stacjach.

Wszyscy zainteresowani mogą pobrać Call of Duty: Warzone za darmo. Nie potrzeba pełnej wersji gry Call of Duty: Modern Warfare, aby uczestniczyć w rozgrywkach.

d2jjegn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jjegn
Więcej tematów