Trwa ładowanie...
dnvhano

"John Wick 3". Bohater wylądował w "Fortnite"

Za nami premiera filmu "John Wick 3". Bohatera, którego gra Keanu Reeves, zobaczymy jednak nie tylko na kinowym ekranie. Postać trafiła do jednej z najpopularniejszych produkcji - "Fortnite".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fortnite X John Wick. Akcja promująca "John Wick 3"
Fortnite X John Wick. Akcja promująca "John Wick 3" (Materiały prasowe)
dnvhano

"Wysoki Stół wystawił nowe zlecenie, a waszym zadaniem jest zgarnąć nagrodę. Utrzymujcie się przy życiu i zbierajcie złote żetony za likwidacje innych łowców. Wygrywa ten, kto pierwszy wypełni rozkaz, ale uważaj, bo im lepiej wam idzie, tym wyższa nagroda za was" - opisują nową zawartość twórcy "Fortnite".

John Wick w "Fortnite" - kolejny film po "Avengers: Koniec gry" w popularnej produkcji

W sklepie gry można też kupić zestaw John Wick, w którym znajdziecie strój Johna Wicka i kilof Zwykły Młot.

dnvhano

Obecność zawartości nawiązującej do premiery filmu "John Wick 3" dziwić nie może. Wcześniej w "Fortnite" pojawiły się cyfrowe dodatki związane z "Avengers: Koniec gry".

Nic dziwnego, że bohaterowie filmowi pchają się do "Fortnite". To "trzepak XXI wieku". W grze spotykają się znajomi, dyskutują, więc to świetna okazja, żeby dotrzeć do milionów osób na całym świecie.

Według badania firmy LendEDU gracze spędzają w "Fortnite" średnio od 6 do 10 godzin w tygodniu. Tymczasem użytkownik Instagrama lub Snapchata poświęca im średnio 30 minut dziennie - co daje "ledwo" 3,5 godziny na tydzień.

dnvhano

Reklamy na Facebooku też docierają do milionów, ale młodzi mogą ich po prostu nie zauważyć - bo w tym czasie grają w "Fortnite", a nie przeglądają tablicę. Takie akcje jak ta z "John Wick 3" sprawiają, że młodzi mogą dowiedzieć się, że w kinie właśnie grają nową część.

"John Wick 3" - o czym jest film?

Akcja "Johna Wicka 3” rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z części drugiej, gdy legendarny emerytowany zawodowy zabójca zostaje ekskomunikowany przez Radę Najwyższą, która zarządza tajemną międzynarodową gildią honorowych zamachowców. Co oznacza, że Wick nie może liczyć na niczyją pomoc, a każda napotkana osoba może chcieć go zabić, ponieważ za głowę Johna wyznaczono pokaźną nagrodę – czternaście milionów dolarów.

dnvhano

Podziel się opinią

Share
dnvhano
dnvhano
Więcej tematów