Jedna z najbardziej oczekiwanych polskich gier w 2018 roku. Znamy datę premiery "Frostpunk"

Wcześniej liczyliśmy na to, że "Frostpunk" ukaże się w marcu. Niestety, na grę od twórców "This War of Mine" będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Choć termin "wiosna" wciąż się zgadza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Frostpunk" ukaże się wiosną
"Frostpunk" ukaże się wiosną (Materiały prasowe)
WP

Niestety "Frostpunk" wypada zlisty polskich gier, które ukażą się w marcu. Ale spokojnie - nie będziemy musieli długo czekać. Twórcy już potwierdzili, że premiera odbędzie się 24. kwietnia. Opóźnienie jest więc aż tak długie. A dzięki temu będziemy mieć więcej czasu, by sprawdzić pozycje, które w tym miesiącu jednak się pojawią:

WP

Już wcześniej 11bit studios ujawniło, że "Frostpunk" w Polsce będzie kosztować 109 zł. To taniej niż w innych europejskich państwach, gdzie cena sugerowana wynosi 30 euro, czyli około 126 zł.

Nowy zwiastun dobitnie pokazuje, dlaczego o "Frostpunk" może być głośno na świecie. Polacy z 11bit studios znowu poruszają niełatwe tematy, a grający będą musieli podejmować trudne moralnie decyzje:

WP

Zwiastun robi wrażenie, szczególnie gdy w głośnikach leci "God's gonna cut you down", utwór znany głównie z wykonania Johnny'ego Casha. Choć muszę przyznać, że bardziej zapamiętam wcześniejszy trailer "This War of Mine" i lecącego w tle "Zegarmistrza światła":

We "Frostpunk" jako ostatni ludzie na zlodowaciałej Ziemi stworzymy osadę i spróbujemy utrzymać mieszkańców przy życiu. Problemem będzie głównie nieustający mróz. Gra udowodni nam, że sama chęć uniknięcia zamarznięcia nie wystarczy, by funkcjonować jako społeczność. Natkniemy się na rozmaite ekonomiczne i moralne problemy, skonfrontujemy też nasze decyzje z potrzebami ludzi. Przy pomocy dekretów ustalimy, czy dzieci mają pracować. Albo czy leczyć tych, którzy ulegli wypadkowi podczas pracy. Każda decyzja będzie miała realny wpływ na nastroje społeczeństwa i tylko od naszych decyzji zależy, czy przetrwamy.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP