Trwa ładowanie...

Jak zostać streamerem? Teraz Twitch.tv sam ci w tym pomoże. Oto Twitch Studio

Twitch Studio to oprogramowanie pozwalające streamerom dostosować swoją transmisję. Jest szczególnie pomocna dla nowych użytkowników, którzy dotąd nie rozpoczęli swojej przygody z transmitowaniem.

Jak zostać streamerem? Teraz Twitch.tv sam ci w tym pomoże. Oto Twitch StudioŹródło: Materiały prasowe
d448ivh
d448ivh

Program został udostępniony póki co w wersji Beta,a korzystanie z niego jest całkowicie darmowe. Może więc z niego skorzystać każdy, kto tylko ma chęć rozpocząć karierę streamera. Już na pierwszy rzut oka widać ogromny potencjał Twitch Studio. Z pewnością będzie cieszyć się wysoką popularnością.

Twitch Studio - być może ostatnia deska ratunku dla serwisu

"Twitch Studio eliminuje zgadywanie podczas konfiguracji i zarządzania streamem dzięki funkcjom takim jak: Wspomagana konfiguracja, modyfikowalne szablony i zintegrowane alerty" - mówiąc krótko, pozwala dostosować, co ma widzieć odbiorca. A więc przyszły streamer może nadać własne ikonki przy każdym powiadomieniu, dodać nakładki na ekran czy stworzyć własne aktywności.

A to wszystko w bardzo łatwy sposób. I tego właśnie brakowało. Szczególnie młodsi odbiorcy, chętni rozpocząć karierę na Twitchu mieli dotychczas problem ze stworzeniem własnego szablonu. Z użyciem Twitch Studio jest to banalnie proste.

I taki jest zamysł Twitch Studio. Serwis już wielokrotnie informował, że zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele osób rezygnuje ze streamowania, bo nawet nie wie, jak zacząć. A jakby nie patrzeć, konkurencja ze strony Microsoftu, czyli Mixer, już depcze im po piętach i podkupuje największe gwiazdy.

Twitch Studio do pobrania całkowicie za darmo

Do tej pory Twitch Studio było dostępne w wersji beta, ale jedynie dla nielicznych testerów. Dziś z tego oprogramowania może skorzystać już każdy. Możecie pobrać je za darmo pod tym adresem.

d448ivh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d448ivh
Więcej tematów