ycipk-3tn51l

Fortnite. Masz 13 lat i nadal grasz? Youtuber Dr Disrespect sugeruje… problemy psychiczne

"Fortnite" to jeden z największych hitów ostatnich lat - i wbrew pozorom króluje nie tylko wśród młodzieży. Mimo to youtuber Dr Disrespect uważa, że każdy, kto ma więcej 13 lat i poświęca czas na strzelankę Epic Games, ma problemy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fortnite: youtuber obraził grających
Fortnite: youtuber obraził grających (Materiały prasowe)
ycipk-3tn51l

Trzeba jednak dodać, że Dr Disrespect słowa te wypowiedział zaraz po porażce w… "Fortnite". Możemy więc się domyślać, że był to efekt złości spowodowanej brakiem wygranej. Któż z nas nigdy nie miał ochoty cisnąć padem lub życzył przeciwnikowi (i twórcom gry) wszystkiego najgorszego, gdy coś poszło nie po naszej myśli?

Sęk w tym, że nasze słowa raczej nikogo nie skrzywdzą. Tymczasem Dr Disrespecta śledzi zapewne spora publika. Można tłumaczyć to konwencją kanału i pomysłem na siebie twórcy, ale sugerowanie "problemów psychicznych" (autor dodał jeszcze, że z grającymi jest "coś nie tak") jest po prostu przesadą.

Takie "opinie" mogą być stygmatyzujące. Nieważne, czy wypowiada jest piłkarz, polityk czy youtuber. Dlatego ostatnie zachowanie Dr Disrespecta powinno oburzać.

ycipk-3tn51l

Kim jest Dr Disrespect?

Dr Disrespect króluje wśród streamerów gier takich jak "PlayerUnknown's Battlegrounds", "Apex Legends" czy "Fortnite". Głównie grywa w produkcje typu Battle Royale, ale od czasu do czasu pokazuje swoje przywiązanie do klasycznych gier single-player.

W 2017 roku Dr Disrespect odebrał nagrodę najlepszego streamera według Esports Industry Awards. To ogromne wyróżnienie, którego nie spodziewał się sam zwycięzca. Podczas ceremonii odebrania nagrody wygłosił też legendarną już mowę, a trzy jego ostatnie słowa kojarzy praktycznie każdy fan esportu i Twitch.tv - "Violence. Speed. Momentum".

ycipk-3tn51l

W czerwcu autor filmików został zbanowany na Twitch.tv ze względu na… wizytę w toalecie.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tn51l

ycipk-3tn51l
ycipk-3tn51l