Trwa ładowanie...

Jak przetrwać w świecie zombie - ostatnia część poradnika

"Łowcy zombi" to darmowa gra przeglądarkowa. Odpalisz ją nawet na starym sprzęcie. Jak zacząć? Mamy dla ciebie świetny poradnik, który wprowadzi cię w nastrój gry. Oraz promocję - w dniach od 14 do 17 lipca ulepszycie Zwierzaka i Powłoki za połowę ceny

Jak przetrwać w świecie zombie - ostatnia część poradnikaŹródło: Playlink
d6f9o9l
d6f9o9l

Nigdy nie wiadomo, kiedy rozpocznie się światowa epidemia zombie, która może przynieść koniec całej naszej cywilizacji. W przed weekendowy piąteczek? W mniej lubiany poniedziałek? Apokalipsa może nastąpić w najmniej odpowiednim momencie. Jak głosi stare polskie przysłowie - "przezorny zawsze ubezpieczony". Dlatego przygotowaliśmy poradnik, który może uratować wam skórę w czasach niekontrolowanego chaosu.

Zapraszamy do gry w "Łowców zombi". Tylko do 17 lipca za -50 proc. ulepszysz Powłokę lub Zwierzaka.

Walka

Unikaj walki, chyba, że nie masz ostatecznie wyjścia i musisz się bronić, albo ocalić komuś skórę. Priorytetem jest twoje bezpieczeństwo. Jeśli już dojdzie do walki, powalaj zombi, popychaj je na siebie, podkładaj im nogi i cały czas uważaj na ugryzienia w ręce czy okolice łydek. Zombie będzie chciało cię ugryźć w okolice twarzy i szyi, dlatego cały czas o tym pamiętaj.

Nie walcz z dwoma na raz, staraj się je eliminować pojedynczo. W polskich warunkach łatwiej o dostęp do broni do walki bezpośredniej, więc polegaj na kijach, pałkach, nożach, młotach, prętach i wszystkiego, co można uznać za skuteczne w walce z truposzami.

d6f9o9l

Nowe pomieszczenia

Pamiętaj, aby wchodząc do nowego pomieszczenia, być czujnym. W razie gdy nie widzisz zagrożenia, spróbuj zrobić trochę hałasu, by wywabić potencjalnie ukrywające się zombie. Istnieje ryzyko, że zwrócić na siebie uwagę nieprzyjaznych ludzi, dlatego zanim zaczniesz działać, dobrze się zastanów.

Musisz prędko nauczyć się bezszelestnego poruszania i jednoczesnego szabrowania. Od tego będzie zależało, czy przetrwasz i zbierzesz odpowiednia ilość zapasów. Grunt to szybko zabrać najważniejsze produkty. Odwiedź kuchnie i szukaj jedzenia, rozglądaj się cały czas za lekami np. w łazience. Namierzaj ubrania, nowe buty, może nowa broń będzie potrzebna?

Inni ludzie

Najważniejszą sprawą będzie bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich. Otaczaj się ludźmi, którym możesz zaufać, ludźmi samodzielnymi i “ogarniętymi” na tyle, by pomóc w trudnych chwilach. Dosyć szybko może dojść do momentu, kiedy będziesz bardziej obawiał się ludzi niż rozkładających się wokoło zombie.

Staraj się trzymać grupy, nie popełniaj błędów znanych z filmów. Miej partnera, który będzie zawsze przy tobie i w razie czego będzie w stanie ci pomóc. W nocy podzielcie się na warty, by na zmianę pilnować bezpieczeństwa grupy. W jedności siła. Musicie sobie ufać i być zespołem, by przetrwać w nowych, brutalnych czasach, kiedy rządzi prawo pięści.

Koniec części 3. (--> Część 1., Część 2.)

Zagraj w grę "Łowcy zombi" za darmo na centralagier.wp.pl/Lowcy-Zombi.

Materiał: Playlink

d6f9o9l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6f9o9l
Więcej tematów