Trwa ładowanie...
d178x92

Od tego zaczęła się apokalipsa zombie. Przeczytaj i zagraj za darmo

Polecamy darmową grę "Łowcy zombi". Odpalicie ją nawet na starym sprzęcie. Jak zacząć? Mamy dla ciebie świetny poradnik, który wprowadzi cię w nastrój gry. Oraz promocję -50 proc. na przedmioty i konto premium!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od tego zaczęła się apokalipsa zombie. Przeczytaj i zagraj za darmo
(Playlink)
d178x92

Nigdy nie wiadomo, kiedy rozpocznie się światowa epidemia zombie, która może przynieść koniec całej naszej cywilizacji. W przedweekendowy piąteczek? W mniej lubiany poniedziałek? Apokalipsa może nastąpić w najmniej odpowiednim momencie. Jak głosi stare polskie przysłowie - "Przezorny zawsze ubezpieczony”. Dlatego przygotowaliśmy poradnik, który może uratować wam skórę w czasach niekontrolowanego chaosu.

Zapraszamy do gry w "Łowców zombi". Tylko do 3 lipca za pół ceny kupicie przedmioty dla bohaterów oraz konta premium.

Rozprzestrzenianie się wirusa

Od niego wszystko się zaczyna. Tajemniczy wirus zmieniający ludzi w agresywne, krwiożercze zombie. Stworzony albo przez wielką korporacje, albo w wyniku mutacji jednej z chorób odzwierzęcych. Jedno jest pewne: wyrwał się spod kontroli i sieje spustoszenie na całym świecie. Jak dochodzi do zakażeń? Przyjęto, że zakażanie odbywa się drogą bezpośrednią, czyli poprzez ugryzienie lub kontakt z płynami ustrojowymi zainfekowanego.

d178x92

Najgorsza możliwie forma roznoszenia się wirusa byłaby drogą kropelką, bo właśnie tak roznoszona infekcja miałaby globalny charakter. Co by nie mówić, roznoszenie choroby przez ugryzienie nie jest efektywne. Zakładając, że odbywa się przez ugryzienie, musisz ochronić całe swoje ciało, odpowiednio grubym i wytrzymałym ubraniem. Wzmocnij śmiało okolice przedramion i łydek w ubraniach, oraz wszelkie miejsca potencjalne narażone na atak. Trudno nosić zbroje, ale warto założyć coś więcej niż tylko podkoszulek i krótkie spodenki.

Zobacz też: 109. rocznica katastrofy tunguskiej - co o niej wiemy?

Bądź ciągle w ruchu

Staraj się cały czas poruszać i odnajdywać przy tym bezpieczne legowiska na noc. Orientuj się kiedy wschodzi, a kiedy zachodzi słońce, by jak najlepiej wykorzystać zbliżający się dzień. Cały czas musisz pamiętać, że zagrożenie płynie nie tylko z wędrujących zombie, ale także z grup ocalałych. Niektórzy twierdzą, że w czasach zombie, największym problemem, nie byłyby zombie, ale inni ludzie. Kto wie? Jeśli tylko się da, zbierz rodzinę i stwórzcie rodzinny gang - w trudnych czasach warto polegać na rodzinie. Dobry zespół to bezpieczeństwo i większa szansa przetrwania.

Koniec części 1.

Zagraj w grę "Łowcy zombi" za darmo na centralagier.wp.pl/Lowcy-Zombi.

Materiał: Playlink

d178x92

Podziel się opinią

Share

d178x92

d178x92
Więcej tematów