Trwa ładowanie...

Hyper Light Drifter za darmo w Epic Games Store po raz drugi. To pierwsza powtórka

Nietypowy zabieg, którego wcześniej jeszcze nie stosował Epic Games Store. Najnowsza darmowa gra to Hyper Light Drifter, która już dużo wcześniej była do bezpłatnego odebrania w Epicu. Czyżby kończyła się pula nowych "darmówek" na chwilę przed końcem akcji?

Hyper Light Drifter za darmo w Epic Games Store po raz drugi. To pierwsza powtórkaŹródło: Youtube.com
d31vz4l
d31vz4l

Kolejna pozycja po FTL: Faster Than Light. Do jutrzejszego wieczora (godzina 17:00 w sobotę 28 grudnia) można na stałe przypisać do swojego konta w Epic Games Store grę Hyper Light Drifter. To staroszkolne zręcznościowe RPG, które zadebiutowało na PC ponad trzy i pół roku temu.

Ciekawą właściwością tego tytułu są założenia świata, który wpisuje się w fantasy, ale znajdują się w nim technologie pasujące do sci-fi. To mieszanka obu tych gatunków, która nie jest aż tak popularna jak czerpanie z tylko jednego stylu.

Hyper Light Drifter to pierwsza "powtórka" na Epicu

Grę można tradycyjnie odebrać w sklepie zaszytym w aplikacji lauchera Epic Games Store lub na dedykowanej stronie platformy Epica. Jutro o 17:00 poznamy kolejną darmową produkcję. Czy znów będzie to powtórka z rozrywki?

Ciężko powiedzieć, ale dziś mamy pierwszy przypadek, kiedy bezpłatna gra z Epic Games Store powtarza się. Miejmy nadzieję, że do końca promocji na ostatnie dni twórcy Fortnite przygotują tytuły, które jeszcze nie były możliwe do bezpłatnego odebrania na ich platformie. Oczywiście jest też szansa, że do końca roku Epic będzie powtarzał wcześniej udostępnione tytuły, kto wie.

d31vz4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31vz4l
Więcej tematów