Trwa ładowanie...

Wyprzedaż Epic Games Store. Codziennie darmowe gry do końca roku. Dziś Into The Breach

Dzisiejszym wieczorem wystartowała Wyprzedaż świąteczna 2019. Poza przecenami na gry i kuponami jeszcze obniżającymi cenę mamy znacznie większą atrakcję. To darmowe gry do końca roku. Codziennie dostaniemy kolejną!

Wyprzedaż Epic Games Store. Codziennie darmowe gry do końca roku. Dziś Into The BreachŹródło: Epic Games Store
d3efxqc
d3efxqc

Do końca 2019 darmowe gry. Z każdym dniem kolejna!

Epic Games Store kończy z rozdawaniem. Bezpłatne gry będzie oferował tylko do końca 2019 roku. Jednak całą akcję chce zakończyć z naprawdę wielką pompą! W ramach Wyprzedaży świątecznej 2019 Epic Games Store aż do końca roku będziemy mogli przypisać darmowe gry do swojego konta na platformie Epica.

Epic Games Store
Źródło: Epic Games Store

Na każdą mamy tylko 24 godziny. Po tym czasie (kolejnego dnia o 17:00) oferta się zmienia. Oczywiście gry zostają na zawsze z nami, ale czas, w których możemy je otrzymać za darmo to tylko doba dla każdego tytułu. To zdecydowanie krótszy czas niż tydzień lub dwa, które były wcześniej typowe dla darmowych gier w Epic Games Store.

Into The Breath od twórców FTL za darmo

Na pierwszy ogień idzie Into The Breach. Twórcy świetnego FTL: Faster Than Light zaserwowali w nim fanom turową grę strategiczną, w której planeta atakowana jest przez ogromne insekty, a gracz musi tak pokierować swoim oddziałem mechów i pilotów, aby odeprzeć atak. A tak naprawdę dać ludziom czas na ewakuację i zminimalizować straty, bo walka jest raczej skazana na porażkę.

A co jutro od 17:00? Nikt tego nie wie poza pracownikami Epic Games i ich biznesowymi partnerami. W większości przypadków firma pokazywała, jakiej gry spodziewać się następnym razem. Obecnie lista darmowych premier jest nieujawniona, więc do końca 2019 roku codziennie czeka nas niespodzianka. Coś jak w kalendarzu adwentowym, ale tutaj odliczamy czas do Nowego Roku, a nie Bożego Narodzenia. Darmowe gry dostępne są pod tym adresem.

d3efxqc

Epic Games Store z promocjami

Co z promocjami? Epic Games oferuje sporo przecen i to nawet do około 70 proc. Wśród gier o obniżonej cenie można spotkać np. Metro Exodus, Red Dead Redemption 2, Assassin’s Creed Odyssey i poprzednią część Assassin’s Creed Origins, Control, John Wick Hex i wiele innych pozycji. Oczywiście zdarzają się też niewielkie przeceny o 10 proc., ale nie brakuje istnych okazji. Pełna lista na stronach Epic Games Store.

To jeszcze nie koniec atrakcji. Po zalogowaniu się na swoje konto Epic Games najlepiej kliknąć w firmową wiadomość o promocji i odebrać specjalny kupon. Jeśli kupimy grę w cenie co najmniej 59,99 złotych, to kupon dodatkowo obniży nam płatność o 40 złotych.

Epic Games Store
Źródło: Epic Games Store

Kupony za 40 zł na zakupy w Epic Games

Kupony ważne są aż do końca kwietnia 2020 roku. Na jednym nie musi się skończyć, ale wtedy trzeba zaopatrzyć się w kolejne gry i wykorzystać bon. Jeśli kupimy jakąś pozycję do końca trwania Wyprzedaży świątecznej 2019 i użyjemy do tego już posiadanego kuponu, to otrzymamy kolejny bon.

Jest pewne ograniczenie. Kupony można wykorzystać tylko do zaopatrzenia się w gry, nie różne DLC i inne treści. Poza tym muszą to być pozycje już będące w regularnej ofercie, a nie zamówienia przedpremierowe.

d3efxqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3efxqc
Więcej tematów