Trwa ładowanie...
d1aj8nd

Humble Bundle w listopadzie 2019 zapowiada się wyśmienicie

W listopadowym wydaniu Humble Bundle będzie można na zawsze zgarnąć "Call of Duty WWII", "Crash Bandicoot Insane Trilogy" i "Spyro Reignited Trilogy". To jedynie pierwszy trzy tytułu, ale już one same zapowiadają przyjemny listopad przed komputerem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Humble Bundle. "Call of Duty WWII" jest zdecydowaną perełką w listopadowym zestawieniu
Humble Bundle. "Call of Duty WWII" jest zdecydowaną perełką w listopadowym zestawieniu (Materiały prasowe)
d1aj8nd

W Humble Monthlymożna co miesiąc otrzymać inne gry za 12 dolarów. Chociaż oferta zmienia się co każde 30 dni, to gry można zachować na stałe na platformie Steam. Na stronie Humble Bundle można zobaczyć już pierwsze trzy propozycje na listopad. To gry o łącznej wartości 140 dolarów.

1 listopada do wspomnianej trójki dołączą cztery kolejne gry, a wszystkie siedem tytułów będzie można kupić za tę samą cenę 12 dolarów (ok 50 zł). Aby skorzystać z promocji trzeba się do niej zapisać przed rozpoczęciem się kolejnego miesiąca.

"Call of Duty WWII" to powrót serii do korzeni i do realiów drugiej wojny światowej. Wracamy do okresu, gdy rozpoczęły się działania Amerykanów w Europie. Bierzemy udział w D-Day, czyli desancie aliantów na normandzką plażę 6 czerwca 1944 roku. To tylko początek zmagań, bo udamy się też w głąb Francji i Niemiec, gdzie czeka nas brutalna walka z niemieckimi oddziałami

d1aj8nd

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1aj8nd

d1aj8nd
d1aj8nd