WP

"Hitman 2": ogolili się na łyso. Tak spełnili marzenie chłopca

"Hitman 2" jest świetny - o tym możecie przekonać się z recenzji na WP Gry. Polska premiera gry jest jednak ważna z jeszcze jednego powodu. Udało się spełnić marzenie chorego chłopca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Hitman 2": ogolili się na łyso. Tak spełnili marzenie chłopca
(Materiały prasowe)
WP

Agent 47 to postać kultowa w świecie gier. I nie tylko, bo bohater trafił też na ekrany kin. Cechą charakterystyczną jest jego łysina. Polski wydawca "Hitmana 2", firma Cenega, postanowiła wykorzystać "fryzurę" Agenta 47, by spełnić marzenie Mateusza, podopiecznego fundacji "Mam Marzenie".

"Jego największym marzeniem jest stanowisko prawdziwego gracza, czyli komputer stacjonarny do grania wraz z całym sprzętem" - opisała fundacja. Cenega na polskiej premierze "Hitmana 2" rzuciła wyzwanie obecnym dziennikarzom. Za każdą ogoloną głowę firma przekazywała tysiąc złotych na realizację marzenia.

Zgłosiło się dziewięciu śmiałków, którzy trafili pod brzytwę profesjonalnego fryzjera z Barber Shop Ferajna. Zebrane 9 tys. zł pozwoli zrealizować marzenie chłopca. "Mateusz jest jeszcze za młody żeby zagrać w grę Hitman 2, ale otrzyma inne tytuły, które na pewno sprawią mu wiele radości" - poinformowała Cenega.

WP

"Hitman 2" to naprawdę udana gra i tym bardziej cieszy fakt, że najnowsza odsłona może dać radość nie tylko tym, którzy w nią zagrają. Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy świat gier pomaga potrzebującym. To nie tylko akcja Humble Bundle, pozwalająca przekazać pieniądze na akcje charytatywne, ale również akcje wydawców. Japoński gigant Nintendo dostarczył demo oczekiwanej gry ciężko choremu graczowi.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP