Trwa ładowanie...
dwb0jee

Hełm z Fallout 76 może być "śmiertelnie niebezpieczny". Komisja Bezpieczeństwa ostrzega kupujących

Amerykańska Komisja Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich ostrzega graczy, by zwrócili hełm z gry "Fallout 76" do sklepów. Przedmiot może zawierać niebezpieczną dla zdrowia i życia pleśń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hełm z Fallout 76 może zawierać niebezpieczną dla życia pleśń
Hełm z Fallout 76 może zawierać niebezpieczną dla życia pleśń (Materiały prasowe)
dwb0jee

Edycja Kolekcjonerska "Fallout 76" dostępna była ze specjalnym hełmem, jednak ilość zestawów była mocno ograniczona. Z tego względu Bethesda zdecydowała się na przygotowanie drugiego, który mogli kupić gracze, którym nie udało się dostać edycji kolekcjonerskiej

Specjalny hełm mógł trafić do 20 tys. graczy, którzy byli gotowi zapłacić za niego ok. 150 dolarów. Jednak to właśnie on może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia kupujących. Jak donosi Amerykańska Komisja Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich, twórcy hełmu użyli materiału, który może zawierać śmiertelnie niebezpieczną pleśń.

Pleść zagraża zdrowiu każdemu użytkownikowi, ale szczególnie narażone są osoby z osłabionym układem odpornościowym, alergią oraz z uszkodzonymi płucami. Specjaliści zalecają jak najszybsze zwrócenie gadżetu do sklepu GameSpot, w którym możliwe było nabycie hełmu.

Sprawa jest na tyle poważna, że GameSpot sam zaczął kontaktować się z klientami, który zamówili hełm. Oczywiście sklep zapewnia, że każda osoba otrzyma pełen zwrot środków. Jednocześnie zaznaczamy, że hełmy z Edycji Kolekcjonerskiej "Fallout 76" nie są niebezpieczne dla zdrowia.

dwb0jee

Chociaż będący nibezpieczy dla zdrowia czerwony hem jest wytwarzany przez firmę zewnętrzną, Bethesda nie pierwszy raz mierzy się z reklamacjami klientów. Gracze byli wcześniej zaniepokojeni innym kolekcjonerskim przedmiotem z "Fallout 76". Pierwszy hełmem, który był pakowany w nylonową torbę zamiast płóciennej zmartwił wielu kupujących. Firma ostatecznie dała klientom kupon o wartości 5 dolarów na walutę w grze, ale nawet to nie wystarczyło: w końcu również zastąpiła torbę.

dwb0jee

Podziel się opinią

Share

dwb0jee

dwb0jee
Więcej tematów