Trwa ładowanie...
d1daqk7

Half Life: Alyx. Nowa data premiery. Valve ujawnia wszystko

Wcześniej wiedzieliśmy tylko, że "Half Life: Alyx" pojawi się w marcu. Teraz poznaliśmy nową, dokładną datę premiery. Valve udostępnia też kolejne obrazki z gry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Half Life: Alyx" z dokładną datą premiery
"Half Life: Alyx" z dokładną datą premiery (Materiały prasowe)
d1daqk7

Miał być marzec, jest marzec - zgodnie z wcześniejszymi obietnicami żadnych opóźnień nie ma. W "Half Life: Alyx" właściciele gogli VR zagrają 23 marca 2020 roku. Valve do daty premiery dorzucił też porcję nowych obrazków:

Czy za parę lat właśnie ten dzień wspominany będzie jako symboliczny początek prawdziwego odrodzenia technologii VR? A może wręcz przeciwnie - jako kolejną wpadkę wirtualnej rzeczywistości?

Zobacz też: "Najlepsze cechy PC i konsoli w jednym". Google Stadia chwalona przez deweloperów

Jedno jest pewne - marcowa premiera to ważne wydarzenie. Na razie "Hal Life: Alyx" cieszyło się dużym zainteresowaniem jak na grę VR, więc oczekiwania są duże. Pewnie na początku nie każdy będzie mógł sprawdzić nowego "Half Life'a" u siebie w domu, ale być może "Alyx" sprawi, że zainteresowanie goglami VR ruszy. A wtedy technologia VR będzie miała z górki.

Nawet jeżeli nie jesteście entuzjastami wirtualnej rzeczywistości, to warto trzymać kciuki za nową część. Valve nie wyklucza "Half Life 3", a sukces "Alyx" może zachęcić twórców do prac. Choć podejrzewam, że "trójka" się tworzy, a tego typu wypowiedzi studia to tylko kokieteria.

d1daqk7

Podziel się opinią

Share

d1daqk7

d1daqk7
Więcej tematów