Trwa ładowanie...
d4600d5

GTA 5 za darmo w Epic Games Store. Hit Rockstara dostępny będzie przez ograniczony czas

Już jutro w Epic Games Store pojawią się kolejne darmowe gry w ramach cotygodniowej promocji. Najprawdopodobniej będzie to GTA 5 - hitowa gra od studia Rockstar.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
GTA 5 najprawdopodobniej od jutra za darmo na Epic Gams Store
GTA 5 najprawdopodobniej od jutra za darmo na Epic Gams Store (Materiały prasowe)
d4600d5

Epic Games przyzwyczaił graczy do cotygodniowej promocji, w ramach której można zgarnąć bezpłatnie 1 lub 2 tytuły. Gry zmieniają się co tydzień, ale raz dodane do konta pozostają na stałe w naszej bibliotece. Często do promocji trafiają "indyki", jednak tym razem zapowiada się naprawdę świetna okazja.

Jak donosi serwis Gry-Online, według ich anonimowego źródła już od jutra (14 maja) do 21 maja na Epic Games Store będzie można za darmo zgarnąć GTA 5. Darmowa Grand Theft Auto 5 ma oferować dostęp do trybu online oraz dodatkową zawartość w ramach wersji "Premium Edition".

d4600d5

GTA 5 to zdecydowanie najgłośniejszy hit, który zapowiedziano w ramach promocji Epic Games Store. Ten fakt dziwi przede wszystkim dlatego, że gra wciąż dobrze się sprzedaje. Chociaż nie zawsze są to pierwsze miejsca na liście bestsellerów, to wciąż produkcja Rockstar nie może narzekać na to, by jej popularność przeminęła.

Rockstar w tym momencie zarabia przede wszystkim na mikropłatnościach z trybu wieloosobowego. Promocja z pewnością pomoże zebrać dodatkową liczbę graczy. Z drugiej strony może to być również świetna promocja GTA 6, którego nie mogą doczekać się fani serii.

d4600d5

Podziel się opinią

Share

d4600d5

d4600d5