Trwa ładowanie...

Kiedy zobaczymy GTA 6? Jest światełko w tunelu

W ciągu ostatnich tygodni, a nawet miesięcy w sieci pojawiało się wiele plotek dotyczących GTA VI. Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier okazuje się jednak być dużo odleglejsza, niż może się wydawać.

Kiedy zobaczymy GTA 6? Jest światełko w tunelu
dcek6bl
dcek6bl

Jason Schreier, dziennikarz renomowanego serwisu gamingowego Kotaku, rozmawiał z deweloperami Rockstar na ów temat. W jego artykule przeczytaliśmy, że prace nad grą znajdują się dopiero we wczesnej fazie, co oznaczałoby, że na premierę GTA VI poczekamy jeszcze kilka lat.

Inne zdanie o premierze GTA 6 ma ekspert od analizy Rockstara

Na całe szczęście pojawił się również zdecydowany głos sprzeciwu z jego teorią. Tez2, internauta znany z publikowania wielu sprawdzonych informacji na temat serii GTA i innych gier firmy Rockstar, wyciągnął swoje asy z rękawa. Twierdzi, że data premiery jest znacznie bliżej, gdyż prace nad grą są "w połowie drogi, a może nawet dalej".

Biorąc pod uwagę, ile czasu Rockstar potrzebował na produkcję Red Dead Redemption 2, leader wysnuł wnioski. GTA 6 to równie duża i rozwinięta gra. Oznaczałoby to, że możemy spodziewać się podobnego czasu produkcji. Wedle tej logiki, grę powinniśmy zobaczyć w 2021 roku.

dcek6bl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcek6bl
Więcej tematów