Trwa ładowanie...
ycipk-4blsp0

Gry za darmo. "Serial Cleaner" Steam i "Bad North" Epic Games Store. Wkrótce „Rayman”

Jeśli liczycie na darmową rozgrywkę, to platformy Humble Bundle (kopia Steam) i Epic Games Store przygotowały dwie ciekawe pozycje, w tym jedną polską. Poza tym wiemy, jaka kolejna gra za tydzień będzie do zgarnięcia w Epic Games Store.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serial Cleaner za darmo w Humble Bundle, a Bad North w Epic Games Store
Serial Cleaner za darmo w Humble Bundle, a Bad North w Epic Games Store (Youtube.com)
ycipk-4blsp0

Polski Serial Cleaner, kopia Steam na Humble Bundle

Zacznijmy rodzimym akcentem. Serial Cleaner od iFun4all (Draw Distance) to nietypowa skradanka w klimacie filmów Quentina Tarantino czy trochę Hotline Miami. Nie eliminujemy przeciwników tylko sprzątamy ciała, krew i inne pozostałości po jatce. Trzeba uważać na stróżów prawa, nasz bohater nie chce konfrontacji. Serial Cleaner jest utrzymany w pixelartowej stylistyce retro.

Aby otrzymać darmową kopię, należy wejść na tę dedykowaną podstronę z Serial Cleanerem na Humble Bundle i zapisać się (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście) do newslettera platformy. Otrzymamy klucz aktywacyjny Steam. Można to zrobić do niedzieli 24 listopada (godzina 19:00).

ycipk-4blsp0

Strategia Bad North na Epic Games Store

Epic Games Store od jakiegoś czasu znów pozwala na przypisanie tylko jednej gry do swojego konta (przez pewien czas mogliśmy liczyć na 2 gry, a nawet była akcja z Batmanem, gdzie tytułów znajdowało się jeszcze więcej). Tym razem to Bad North, czyli niezależna i również utrzymana w grafice retro gra strategiczna.

Zamiast dużych map znanych z większości RTSów, w nordyckim Bad North toczymy potyczki na malutkich losowo generowanych wyspach i odpieramy kolejne fale najeźdźców. To coś innego niż typowa gra RTS w rodzaju Dune czy StarCrafta.

ycipk-4blsp0

W przypadku chęci posiadania darmowej kopii Bad North, postępujemy tak samo jak przy innych czasowo bezpłatnych grach z Epic Games Store. Włączamy aplikację klienta Epic Games Store (oczywiście musimy mieć konto i być zalogowani), przechodzimy do zakładki sklepu i prawie na samej górze odnajdujemy kafelek z wyeksponowaną darmową grą. Później zwyczajnie kupujemy, ale rachunek wynosi 0 złotych.

Rayman Legends w kolejce

ycipk-4blsp0

Epic Games tradycyjnie uchyliło też rąbka tajemnicy. Wiemy jaka gra za tydzień (Bad North można bezpłatnie powiązać z kontem do godziny 17:00 w czwartek 28 listopada) wymieni Bad North na pozycji darmowej promocji. Będzie to dobrze znany i lubiany Rayman, a konkretnie platformowy Rayman Legends z 2013 roku.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4blsp0

ycipk-4blsp0
ycipk-4blsp0