Trwa ładowanie...
ycipk-38fno0

"Gravity Rider": nowa gra Vivid Games, twórców "Real Boxing"

Najpierw "Real Boxing", później "Space Pioneer", teraz - "Gravity Rider"? Polski wydawca Vivid Games jest na dobrej drodze, by po raz kolejny trafić do milionowej publiki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gravity Rider" - nowa gra od studia Vivid Games
"Gravity Rider" - nowa gra od studia Vivid Games (Materiały prasowe)
ycipk-38fno0

Ich najpopularniejsza seria to "Real Boxing". Gra pokazała, że na komórkach też można robić wciągające, dobrze wyglądające produkcje. Druga część mogła pochwalić się Rockym jako grywalną postacią - tak, bohater kultowego filmu "Rocky" występował w "Real Boxing 2". "Seria "Real Boxing" od pięciu lat przynosi stabilne, kilkumilionowe przychody każdego roku" chwaliło się studio, ale postanowiło z niej zrezygnować, skupiając się na nowych produkcjach. I znowu był sukces.

W trzy tygodnie od premiery "Space Pioneer" grę pobrało milion graczy - pisaliśmy w czerwcu. Vivid Games się nie zatrzymuje. Już wcześniej wydawca zapowiadał, że do końca 2018 roku chce mieć w portfolio łącznie 10 gier free-2-play. Czyli takich, które są darmowe, ale można w nich dokonywać różnych mikrotransakcji, np. kupować przedmioty. Kolejną taką produkcją jest "Gravity Rider", która zadebiutowała w tym tygodniu w sklepach Apple App Store i Google Play.

ycipk-38fno0

- Bardzo dobre przyjęcie "Gravity Rider" przez graczy i prasę bardzo nas cieszy choć nie zaskakuje. Tytuł jest wszechstronnie dopracowany. Wraz ze studiem Fontes – producentem "Gravity Rider" – planujemy już istotne dla rozwoju produktu aktualizacje. – mówi Wojciech Mazur Product Owner "Gravity Rider" po stronie Vivid Games.

O co chodzi w "Gravity Rider"? Sterujemy motocyklem w futurystycznym świecie, a naszym celem jest jak najszybsze i możliwie jak najefektowniejsze przejechanie przez tor. Po drodze są liczne przeszkody, ale też jest miejsce na akrobacje. "Gravity Rider" wygląda przy tym naprawdę dobrze. A że gra jest darmowa, to można spodziewać się, że w krótkim czasie dobije do miliona pobrań w Google Play i App Store.

Vivid Games wchodzi na giełdę

ycipk-38fno0

Uchwałą GPW Vivid Games został po raz pierwszy w historii swoich notowań zakwalifikowany do indeksu sWIG80. Korekta indeksu będzie miała miejsce po sesji 21 września.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-38fno0

ycipk-38fno0
ycipk-38fno0