Trwa ładowanie...

"Gravity Rider": nowa gra Vivid Games, twórców "Real Boxing"

Najpierw "Real Boxing", później "Space Pioneer", teraz - "Gravity Rider"? Polski wydawca Vivid Games jest na dobrej drodze, by po raz kolejny trafić do milionowej publiki.

"Gravity Rider": nowa gra Vivid Games, twórców "Real Boxing"Źródło: Materiały prasowe
d1xw1xm
d1xw1xm

Ich najpopularniejsza seria to "Real Boxing". Gra pokazała, że na komórkach też można robić wciągające, dobrze wyglądające produkcje. Druga część mogła pochwalić się Rockym jako grywalną postacią - tak, bohater kultowego filmu "Rocky" występował w "Real Boxing 2". "Seria "Real Boxing" od pięciu lat przynosi stabilne, kilkumilionowe przychody każdego roku" chwaliło się studio, ale postanowiło z niej zrezygnować, skupiając się na nowych produkcjach. I znowu był sukces.

W trzy tygodnie od premiery "Space Pioneer" grę pobrało milion graczy - pisaliśmy w czerwcu. Vivid Games się nie zatrzymuje. Już wcześniej wydawca zapowiadał, że do końca 2018 roku chce mieć w portfolio łącznie 10 gier free-2-play. Czyli takich, które są darmowe, ale można w nich dokonywać różnych mikrotransakcji, np. kupować przedmioty. Kolejną taką produkcją jest "Gravity Rider", która zadebiutowała w tym tygodniu w sklepach Apple App Store i Google Play.

- Bardzo dobre przyjęcie "Gravity Rider" przez graczy i prasę bardzo nas cieszy choć nie zaskakuje. Tytuł jest wszechstronnie dopracowany. Wraz ze studiem Fontes – producentem "Gravity Rider" – planujemy już istotne dla rozwoju produktu aktualizacje. – mówi Wojciech Mazur Product Owner "Gravity Rider" po stronie Vivid Games.

d1xw1xm

O co chodzi w "Gravity Rider"? Sterujemy motocyklem w futurystycznym świecie, a naszym celem jest jak najszybsze i możliwie jak najefektowniejsze przejechanie przez tor. Po drodze są liczne przeszkody, ale też jest miejsce na akrobacje. "Gravity Rider" wygląda przy tym naprawdę dobrze. A że gra jest darmowa, to można spodziewać się, że w krótkim czasie dobije do miliona pobrań w Google Play i App Store.

Vivid Games wchodzi na giełdę

Uchwałą GPW Vivid Games został po raz pierwszy w historii swoich notowań zakwalifikowany do indeksu sWIG80. Korekta indeksu będzie miała miejsce po sesji 21 września.

d1xw1xm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xw1xm
Więcej tematów