Trwa ładowanie...

Grasz w League of Legends? Rusza otwarta beta Teamfight Tactics

W League of Legends pojawia się nowy tryb gry. Twórcy udostępniają otwartą betę Teamfight Tactics.

Share
Grasz w League of Legends? Rusza otwarta beta Teamfight TacticsŹródło: Getty Images
dx9b9ft

Dobre wieści dla wszystkich fanów League of Legends, którzy ze zniecierpliwieniem wyczekują nowych trybów gry. Lada moment udostępniony zostanie tryb Teamfight Tactics, który bazuje na modzie Dota Auto Chess.

Twórcy podali, że dodatek będzie dostępny "w popołudniowych godzinach" 26 czerwca i jak się później okazało, chodziło o popołudnie zgodnie z czasem pacyficznym. Dla graczy w Polsce w praktyce może to oznaczać udostępnienie nowego trybu nawet we wczesnych godzinach rannych 27 czerwca.

Co interesujące, do wiadomości celowo nie podano konkretnej godziny udostępnienia nowego trybu. To zabezpieczenie, dzięki któremu zainteresowanie graczy powinno rozłożyć się w czasie i umożliwić serwerom stabilną pracę.

Zainteresowanie trybem Teamfight Tactics z pewnością będzie bardzo duże. Już teraz wiadomo, że testowe serwery momentami nie dawały sobie rady z liczbą chętnych do grania. Udostępnienie gry szerszej publiczności może więc poskutkować problemami, mimo środków zaradczych pod postacią utajenia konkretnej godziny udostępnienia nowego trybu.

dx9b9ft
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx9b9ft
dx9b9ft
Więcej tematów