WP

Gramy w "Call of Duty: WWII" - lądowanie w Normandii

Najsłynniejsza wojenna gra akcji powróciła do korzeni. Nowe "Call of Duty" przenosi nas ponownie na front II wojny światowej. Rozgrywamy kilka początkowych etapów superprodukcji od "Activision".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gramy w "Call of Duty: WWII" - lądowanie w Normandii
(Sledgehammer Games)
WP

"Call of Duty: WWII" ukazało się na PC, PS4 oraz Xboksa One w piątek 3 listopada. Przez weekend gra zarobiła dla Activision, wydawcy gry, okrągłe pół milarda dolarów. W przeliczeniu to ponad 1,8 milardia polskich złotych. To więcej niż jakikolwiek kinowy hit 2017 roku. Padł nawet rekord w kategorii sprzedaży cyfrowej na PlayStation.

Starsi gracze z pewnością pamiętają takie tytuły, jak "Medal of Honor: Allied Assault" czy właśnie pierwsze "Call of Duty". W obu odgrywaliśmy scenę słynnego lądowania w Normandii w czerwcu 1944 roku. Od tamtych lat gry mocno się zmieniły - także jeśli chodzi o tematykę. Mało kto chciał poruszać kolejne wątki II wojny światowej, twórcy tworzyli fikcyjne scenariusze dotyczące czasów współczesnych czy nieodległej przyszłości.

WP

Czy powrót do tamtych klimatów się sprawdził? My pisaliśmy już o pierwszych wrażeniach, a teraz prezentujemy wideo, w którym gramy "Call of Duty: WWII" i rozprawiamy o grach wojennych.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP