Trwa ładowanie...

Gramy w "Call of Duty: WWII" - lądowanie w Normandii

Najsłynniejsza wojenna gra akcji powróciła do korzeni. Nowe "Call of Duty" przenosi nas ponownie na front II wojny światowej. Rozgrywamy kilka początkowych etapów superprodukcji od "Activision".

Gramy w "Call of Duty: WWII" - lądowanie w NormandiiŹródło: Sledgehammer Games
d4hlq33
d4hlq33

"Call of Duty: WWII" ukazało się na PC, PS4 oraz Xboksa One w piątek 3 listopada. Przez weekend gra zarobiła dla Activision, wydawcy gry, okrągłe pół milarda dolarów. W przeliczeniu to ponad 1,8 milardia polskich złotych. To więcej niż jakikolwiek kinowy hit 2017 roku. Padł nawet rekord w kategorii sprzedaży cyfrowej na PlayStation.

Starsi gracze z pewnością pamiętają takie tytuły, jak "Medal of Honor: Allied Assault" czy właśnie pierwsze "Call of Duty". W obu odgrywaliśmy scenę słynnego lądowania w Normandii w czerwcu 1944 roku. Od tamtych lat gry mocno się zmieniły - także jeśli chodzi o tematykę. Mało kto chciał poruszać kolejne wątki II wojny światowej, twórcy tworzyli fikcyjne scenariusze dotyczące czasów współczesnych czy nieodległej przyszłości.

Czy powrót do tamtych klimatów się sprawdził? My pisaliśmy już o pierwszych wrażeniach, a teraz prezentujemy wideo, w którym gramy "Call of Duty: WWII" i rozprawiamy o grach wojennych.

d4hlq33
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hlq33
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj